Hlavní nabídka
Nabídka

Knits Cool Grey

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Dodávané rozměry interiérových obkladů Knits Cool Grey:

295 mm x 1350 mm x 9 mm (šířka x délka x tloušťka), množství m² v balení - 3 186 m²
Lze objednávat jen v násobcích 8 ks =1 balení.

Tyto panely lze montovat svisle i vodorovně. Lze je napájet i čelně - mají zámek (pero-drážka) po celém obvodu panelu.

Cena s DPH - 597,00 Kč/ks

Kerradeco je interiérový obklad pro obložení stěn, nebo jejich částí k estetickému dokončení interiéru. Interiérový obklad, díky své tuhosti, plně nahrazuje sádrokarton, dřevěné palubky, či keramické obklady. Je pevný, akusticky izolační, vodotěsný a odolný vůči UV záření a při tom lehký.
Plastový interiérový obklad je podélně opatřen systémem pero - drážka a po napojení je spoj neviditelný a vodotěsný. Tím vznikne rovný, bezesparý a omyvatelný povrch, navíc s akusticky izolačními vlastnostmi.
KERRADECO vs dělící stěny ze sádrokartonových desek
čtyři operace (montáž sádrokartonových desek, tmelení, zabroušení, malování) jsou nahrazeny jedním - instalací panelů KERRADECO

Jak udělat jedinečnou stěnu jedinečnou, extrémně rychlou a snadnou?
Vyměňte jakékoli další nápady, jako například MDF, dřevo, keramické dlaždice, dekorativní omítky nebo tapety, jedním rychlým a trvalým způsobem - systém KERRADECO.

KERRADECO je materiál odolný proti vlhkosti, vodě a nárazům. Je odolný, nehořlavý, zvyšuje zvukovou izolaci místnosti a vztahuje se na něj záruka 10 let.
Instalace systému je rychlá a nekomplikovaná. Desky jsou spojeny perem a drážkou. Připevňují se přímo na zeď pomocí lepidla nebo spodní konstrukce. Sestava KERRADECO je navíc "čistá" v porovnání s tradičními metodami povrchové úpravy stěn (tapety nebo keramické dlaždice) a ihned po jejím dokončení můžete místnosti využít. S KERRADECO dokážeme snadno stavět příčky a nahradit sádrokartonové desky. Lehký rám je dostatečný na to, abyste si mohli pokoj zařídit zcela jiným způsobem.
MONTÁŽNÍ VIDEO:

Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika