Hlavní nabídka
Nabídka

Brick

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Cihlová stěna nezdobí jen restaurace či filmové kulisy. Nabídka našich obkladů GRACE s imitací cihly patří mezi moderní materiály a také v tomto segmentu přináší nesčetné možností. Velký výběr dekorů uspokojí každého zákazníka.

Brick Facing Concrete
  • PVC 3D panely se používají do vnitřních prostor chodeb, koupelen, toalet, hal, ložnic, balkónů a lodžií. Je možné je také použít do kuchyňských prostor, i do prostoru za kuchyňskou linku.
Light Brick
  • Obkladové panely 3D PVC rozměr 980 x 498 mm. Plastové desky o rozměru 980 x 498 mm jsou odolné proti vodě. Použití: koupelny, kuchyně, pokoje, jen pro interiérové použití.
Front Beige Brick
  • 3D obkladový omyvatelný panel PVC Břidlice přírodní (498 × 980) – minimální množství k odběru 10ks Jedná se o plastový 0,3mm tlustý 3D panel, který je oproti papírovým obkladům omyvatelný s dlouhou životností. Určení: koupelny, kuchyně a jiné prostory, časté použití na stěny kolem domácího mazlíčka u jeho pelechu.
Front Brick
Natural Brick
  • Snadná a rychlá montáž bez velkého nepořádku Snadná údržba běžnými čistícími prostředky Jsou lehké, nezatěžují statiku stavby Jsou vodě odolné, proto se hodí i do koupelen, nebo do míst, kde je vlhko Jsou nehořlavé, z tohoto důvodu je můžeme dát i za kuchyňskou linku Odolávají teplotě do 50 stupňů Celsia
Old Brown Brick
  • Číslo položky: TP10014022 Rozměr panelu: 1025 x 495 mm ( 0,51 m²) Tloušťka panelu: 0,3 - 0,5 mm Celková tloušťka panelu (v závislosti na vzoru): 3 - 7 mm 10 ks v balení (5,1 m²). Dodávají se pouze po celých baleních.
Old Gray Brick
Wall
  • Obklady GRACE stěnu izolují a vzhledově oživí (šikovně nimi můžeme zakrýt případné praskliny, nerovnosti).
Gray Brick
Lepidlo GRACE GLUE na stěnové panely Z PVC