Hlavní nabídka
Nabídka

Příslušenství SPD obkladových panelů

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Lemovací profil ALU SPC X5 Stříbrný, Černý / 2,8 mb

Cena s DPH - 420,00 Kč/ks.

Rohový profil ALU SPC X3 Stříbrný, Černý / 2,8 mb

Cena s DPH - 560,00 Kč/ks.

Koutový profil ALU SPC X2 Stříbrný, Černý / 2,8 mb

Cena s DPH - 640,00 Kč/ks.

Univerzální lepidlo na bázi MS hybridního polymeru vhodné zejména pro lepení interiérových obkladů (Vilo, KERRADECO a LINERIO) na všechny běžné stavební podklady (např. omítka, beton, cihla, keramika, sklo, kov, dřevo, dřevotříska, umakart, polyuretan ). Lepí dokonce i vlhké plochy.

Cena s DPH - 195,00 Kč/ks

Vynikající počáteční přilnavost umožňuje připevnění obkladů na podklad bez nutnosti dočasné fixace.

Hotový lepený spoj je dokonale odolný vůči vlhkosti a je trvale pružný, díky čemuž odolává dilatačním pohybům, vibracím i nárazům a nepraská.

Základní charakteristika:

Bez zápachu, neobsahuje rozpouštědla, isokyanáty ani silikony. Je odolné proti plísním, vodě a většině chemikálií.

Doba zpracování: min. 6 min po nanesení na lepený povrch

Úplná doba vytvrzení: 24 hodin na každé 2 mm tloušťky lepidla (vytvrzuje vzdušnou vlhkostí)

Teplota pro aplikaci (použití): + 5 °C až + 35 °C (po vytvrzení odolává teplotám v rozsahu -40 až +90 °C)

Skladování: v původním, uzavřeném balení v suchém a chladném prostředí, Max. 12 měsíců

Barva: transparentní

Konzistence: pasta

Balení: kartuše 290 ml

Orientační spotřeba: 1 kartuše na 4-6 m² stěnového obkladu, nebo 12-23 mb ukončovacího profilu.

Příprava podkladu:

Povrch, na který se má lepidlo použít, musí být naprosto čistý, pevný a soudržný. Musí být zbaven prachu a jiných nečistot, mastnoty, rzi a dalších látek, které oslabují přilnavost. Stěny je třeba zbavit starých maleb a nátěrů. Sklo, umakart a podobné povrchy je třeba důkladně odmastit. alkoholem, benzínem nebo jiným vhodným rozpouštědlem. Zrezivělé ocelové povrchy musí být očištěny drátěným kartáčem, oxidované kovy (např. měď, olovo) obroušeny a poté vždy chráněny proti korozi vhodným nátěrem. Při provádění oprav je nutné nejprve odstranit zbytky již zaschlého (i částečně zaschlého) lepidla. Před použitím lepidla se doporučuje, vždy pro konkrétní podklad, provést nejprve test nalepením malého vzorku a po vytvrzení spoje následně zkoušku odtržením.

Všeobecně pro montáž interiérových obkladů Vilo, Kerradeco a Linerio platí:

- lepidlo nanášejte přímo na zadní stranu lepeného obkladu (ne na podklad) nebo na zadní stranu doplňkového ukončovacího profilu

- lepidlo nanášejte v proužcích, tak jak se plynule vytlačuje z kartuše (nikdy jej neroztírejte na celou plochu obkladu)

- obklad nebo profil s naneseným lepidlem pevně přitlačte k podkladu a nepatrným pohybem posuňte podle potřeby na požadované místo a pevně stiskněte po dobu 5-10 sekund

- již nalepený obklad nebo profil nikdy neodtrhávejte a znovu nepřikládejte na podklad

- k dosažení plné pevnosti lepeného spoje dochází za 2-5 dní podle tloušťky vrstvy lepidla, vlhkosti vzduchu a dalších podmínkách.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací