Hlavní nabídka
Nabídka

LED osvětlení

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Novinka v LED osvětlení - 1 ks - 399,-Kč.

o výkonu 6W a svítivosti 520 lm. Napětí přímo na 230V – nepotřebuje transformátor. Životnost 50 000 hod. Záruka 2 roky. Nahrazuje svítivostí 50W žárovku.

Barva světla 4500K (neutrál). Světelný čip od světového výrobce Samsung. Provedení naklápěcí stříbrné. Průměr 80 mm, výška 46 mm. Skvělý a praktický doplněk do každého stropního podhledu ze vzorkovnice.

Do podhledů vám zdarma na požádání vyřízneme otvor pro LED spot. Nezapomeňte, že LED je vysoký 46 mm – někdy je nutné více snížit podkladové latě.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika