Hlavní nabídka
Nabídka

Traventino Beige

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Cena s DPH - 215,80 Kč/ks., 319,80 Kč/m².

Laminované PVC panely jsou oblíbeným moderním dokončovacím materiálem, který je laminován speciální texturovanou PVC fólií. Tento produkt se vyznačuje zvýšenou odolností, spolehlivostí a jedinečným vzhledem. Mezi charakteristické vlastnosti laminovaných panelů patří tepelné a zvukové izolační vlastnosti.

Laminátové panely jsou odolné vůči vodě a jsou považovány za jeden z nejlepších materiálů pro instalaci v prostorách, jako je WC, kuchyň, koupelna nebo balkon. Jsou rovněž vhodné do veřejných prostor, kanceláří, soukromých bytů, domů a chat. Dobře snášejí vlhkost a výkyvy teplot, zvláště v místnostech s vysokou vlhkostí.

Vzor na panelech je silná vrstva PVC folie nalepená na kvalitním plastovém podkladu. Kromě nejvyšších dekorativních vlastností mu dodává odolnost vůči mechanickému poškození a činí jej mnohem odolnějším než běžné PVC panely. Ke každému laminovanému panelu je v barvě univerzální lišta, která esteticky orámujete vnější a vnitřní rohy, dveřní a okenní otvory či stěnové výstupky.

Nejsou viditelná žádná žebra. Podíváte-li se pozorně na povrch běžných panelů, snadno najdete charakteristické pruhy po celé délce - jsou to výztužná žebra. Nevypadá to moc esteticky, zvláště když na panel dopadají světelné paprsky. Na laminovaných panelech jsou žebra naprosto neviditelná, protože jsou spolehlivě skryta pod texturovaným povrchem.

Jednoduché čištění. Minimální problémy s péčí nátěr laminovaných panelů je ošetřen antistatickou směsí, takže panely prakticky nepřitahují prach a nečistoty. V případě potřeby lze snadno umýt jakýmkoli čistícím prostředkem.

Vysoká stabilita a úžasná odolnost. Laminované PVC panely Vám budou sloužit velmi dlouho, s nimiž se nebudete muset starat o celistvost a krásu interiéru, protože vzhledem k jejich pevnosti a kvalitě nebude snadné je poškodit.

Výhody:

  • laminátové panely jsou odolné vůči vodě a jsou považovány za jeden z nejlepších materiálů pro instalaci v prostorách, jako je WC, kuchyň, koupelna nebo balkon
  • dodatečná zvuková a hluková izolace
  • možnost aplikace na jakémkoliv podkladě
  • mají vysoký stupeň požární bezpečnosti (G2);
  • stavební materiál šetrný k životnímu prostředí
  • jednoduchá výměna poškozených panelů
  • jsou alternatívou k obkladům, MDF panelů, tapetám atd.
  • mají širokou škálu odstínů, textur včetně dřeva a přírodního kameňe
  • příznivá cena

Šířka 1 panelu: 250 mm

Výška 1 panelu: 2700 mm

Tloušťka 1 panelu: 9 mm

Typ dekoru: Texturovaný

Povrchová úprava: laminování fólií

Povrchová struktura: reliéfní

Vzor: jednobarevný

Odolnost vůči vlhkosti: Ano

Účel: Na stěny kuchyně, chodby, koupelny, balkonu, pokoje

10 ks v balení (6,75 m²). Dodávají se jen po celých baleních.

PŘÍSLUŠENSTVÍ K OBKLADŮM

Univerzální lišta - 3 mb.

Univerzální PVC lišta je určena k dokončení spojů a hran PVC panelů. Všestrannost lišty spočívá v tom, že ji lze použít jako vnitřní i vnější kout. Produkt pomáhá skrýt rohové spoje obkladových panelů a dodává povrchové úpravě konečný a čistý vzhled. Univerzální lišta odpovídá určitému dekoru panelů, a to jak z hlediska materiálu výroby, tak vzhledu, je laminován stejnou fólií jako obklad. Lišta je vyrobena z polyvinylchloridu, materiál je zdravotně nezávadný a může být použit k dekoraci různých obytných prostor. Odolnost výrobků proti vlhkosti umožňuje jejich použití iv koupelnách, kuchyních atp. Upevnění se provádí pomocí jakéhokoli polymerového lepidla vhodného pro lepení výrobků z PVC. Tloušťka lišty je 1 mm.

Cena s DPH - 99,00 Kč/ks.

Montážní profil - 3 mb.

Montážní profil z PVC (upevňovací lišta) se používá jako lať při instalaci plastových panelů. Instalované paralelně k sobě ve vzdálenosti 30-40 cm. Hlavními výhodami jsou tloušťka montážního profilu – pouhých 6 mm a šířka 30 mm; profil je vyroben z plastu.

Cena s DPH - 43,00 Kč/ks.

Montážny klip - 1 bal.

Montážní pozinkovaný klip pro uchycení obkladu v montážním profilu. 1 balení obsahuje 100 ks.

Cena s DPH - 99,00 Kč/bal.

ILUSTRAČNÍ VIDEO - Aplikace, montáž na rošt.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika