Hlavní nabídka
Nabídka

Concrete Forest

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Cena s DPH - 219,00 Kč/ks., 330,60 Kč/m².

Pro příslušenství VILO obkladů - klikněte ZDE.

OBKLADY VILO - RYCHLÁ PROMĚNA INTERIÉRU.

Dekorativní obklady umožní rychlou přeměnu bytu tak, aby se Vám perfektně hodila do interiéru. Přesvědčíte se, že konstrukční změna může být docela jednoduchá, příjemná a s odkazem na nejnovější trendy. Obklady VILO umožní vlastní styl pro vstup do bytu, a na stěnách snadno dosáhnete efekty snů cihel, betonu, kamene nebo dřeva. S VILO obklady získáváte úžasné výsledky bez velké finanční investice a odborné pomoci, rychle zajistíte sami proměnu místnosti. Panely jsou ideální pro širokou škálu použití v interiérech, jako jsou obklady stěn (ale i stropů) například v bytech, kancelářích, čekárnách, ordinacích, recepcích, kuchyních, koupelnách, apod. Především však všude tam, kde jsou kladeny nároky na snadnou údržbu a vysokou funkčnost při zachování elegantního a estetického vzhledu.

Šířka 1 panelu: 25 cm

Výška 1 panelu: 265 cm

Tloušťka 1 panelu: 8 mm

Dekor obkladu(motiv): beton, květiny

Povrch obkladu: hladký

Balení: 4 ks panelů potřebných k vytvoření vzoru

1 balení = 4 ks x (0,25 x 2,65) m = 2,65 m²

Dekorativní stěna má snadnou instalaci: můžeme ji lepit přímo na zeď, přibít, nebo přišroubovat k dřevěnému roštu, nebo pevně ke stěně. Jednotlivé panely se do sebe jednoduše zasouvají systémem pero-drážka. Spoj je přitom navržen tak, aby po zasunutí panely vytvářely hladkou celistvou plochu odolnou proti vlhkosti. Interiérové obklady jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého PVC, které jsou zdravotně nezávadné a jsou také plně recyklovatelné. Obklad VILO je ideální alternativou pro tapety a nátěry.

ILUSTRAČNÍ VIDEO - Aplikace lepením.

ILUSTRAČNÍ VIDEO - Aplikace montáže na rošt.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika