Hlavní nabídka
Nabídka

Ecoline - Finesse bílá (lesk)

Cena s DPH - 231,Kč/ks., 267,00 Kč/m²

Pro ceník příslušenství VILO obkladů - klikněte ZDE.

OBKLADY VILO - RYCHLÁ PROMĚNA INTERIÉRU.

Dekorativní obklady umožní rychlou přeměnu bytu tak, aby se Vám perfektně hodila do interiéru. Přesvědčíte se, že konstrukční změna může být docela jednoduchá, příjemná a s odkazem na nejnovější trendy. Obklady VILO umožní vlastní styl pro vstup do bytu, a na stěnách snadno dosáhnete efekty snů cihel, betonu, kamene nebo dřeva. S VILO obklady získáváte úžasné výsledky bez velké finanční investice a odborné pomoci, rychle zajistíte sami proměnu místnosti. Panely jsou ideální pro širokou škálu použití v interiérech, jako jsou obklady stěn (ale i stropů) například v bytech, kancelářích, čekárnách, ordinacích, recepcích, kuchyních, koupelnách, apod. Především však všude tam, kde jsou kladeny nároky na snadnou údržbu a vysokou funkčnost při zachování elegantního a estetického vzhledu.

 

Šířka 1 panelu: 33 cm

Výška 1 panelu: 265 cm

Tloušťka 1 panelu: 8 mm

Dekor obkladu(motiv): bílý lak

Povrch obkladu: lesk

Balení : 3 ks panelů potřebných na vytvoření vzoru

1 balenie = 3 ks x (0,33 x 2,65) m = 2,624 m2

ILUSTRAČNí VIDEO - Aplikace lepením.

ILUSTRAČNÍ VIDEO - Aplikace montáže na rošt.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika