Hlavní nabídka
Nabídka

Ecoline - Finesse bílá (lesk)

Cena s DPH - 164,Kč / ks., 188,00 Kč / m2

Pro ceník příslušenství VILO obkladů - klikněte ZDE.

 

POUŽITÍ:

Vilo obklady jsou dokonalé výrobky pro všechny, kteří hledají zajímavé dekory za dobrou cenu. Panely jsou ideální pro širokou škálu použití v interiérech, jako jsou obklady stěn (ale i stropů) například v bytech, kancelářích, čekárnách, ordinacích, recepcích a pod. Především však všude tam, kde jsou kladené nároky na jednoduchou údržbu a vysokou funkčnost při zachovaní elegantního a estetického vzhledu. Panel Ecoline má bílý lesklý povrch, odolný proti vodě. Dekoratívní stěna je navíc odolná proti vlhkosti, lehko se čistí a především je bezúdržbová. Díky těmto vlastnostem jsou obklady VILO také použitelné pro povrchy vystavené vodě a vlhkosti, jako jsou kuchyně a koupelny. Vzhledem k svojí odolnosti Vám budou sloužit roky.

Šířka 1 panelu: 33 cm

Výška 1 panelu: 265 cm

Tloušťka 1 panelu: 8 mm

Balení : 3 ks panelů potřebných na vytvoření vzoru

1 balenie = 3 ks x (0,33 x 2,65) m = 2,624 m2

CO JSOU VILO OBKLADY:

Obkladové panely do interiéru nejsou jen obyčejné plastové obklady do interiéru. Je to úplně nový a inovatívní výrobek, inspirovaný nejnovšími řešenimi v oblasti dizajnu.  Obkladový panel je vyrobený s využitím 3D technologie digitálního tisku, který umožňuje dosáhnout velmi realistické stvárnění jakéhokoliv povrchu. Či už sa jedná o přírodní materiály jako dřevo, keramické a nebo kamenné povrchy nebo jiné dizajnové vzory. Obkladové panely do interiéru dodávame v široké šíříi atraktívních dekorů, včetně dekorů imitujícich přírodní dřevo, keramické anebo kamenné povrchy či jiné dizajnové vzory.  Mimo bílé, která se naopak vyznačuje vysokým leskem, mají všechny obkladové panely přirozený matný povrch příjemný na dotyk. Interiérové ​​obklady  jsou vyrobené z kvalitního tvrdého PVC, který je zdravotně nezávadný a neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky (ako napr. Formaldehydy). Obkladové panely jsou také plně recyklovatelné.

MONTÁŽ:

Plastové obkladové panely jsou také lehko opracovatelné, je možné je řezat na míru, jsou lehké a lehce se s nimi manipuluje. Jejich montáž je velmi jednoduchá, zvládne ji i šikovný domáci kutil. Instalace je rýchla díky nízké hmotnosti, optimálním rozměrům a jednoduchosti montáže. Panely je možné lehce montovat na rošt vytvořený z dřevěných anebo plastových profilov, alebo nalepit přímo na podkladovou konstrukci. K rýchlosti montáže přispívá také geniálně jednoduché řešení začistění všech okrajů, rohů a spojů univerzální samolepící lištou B6. Jednotlivé panely se do sebe jednoduše zasouvají systémem pero-drážka. Spoj je přitom navrhnutý tak, aby po zasunutí panely vytvářeli hladkou celistvou plochu odolnou proti vlhkosti. Každé balenie obsahuje sérii panelů, které na sebe navzájem navazují a vytvářejí tak ucelený motív. . Je to výrobek typu "udělejsi si sám", proto je lehce montován svépomocí, bez pomoci specialistů. Montáž je tak jednoduchá, že se rýchle přemění na rodinnou zábavu.

ILUSTRAČNí VIDEO - Aplikace lepením.

ILUSTRAČNÍ VIDEO - Aplikace montáže na rošt.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika