Hlavní nabídka
Nabídka

Odpuzovač vlhkosti a odstraňovač rzi GT7

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Odstraňovač rzi a odpuzovač vlhkosti GT7. Tento univerzální a velmi účinný bezbarvý sprej slouží jako odpuzovač vlhkosti, odstraňovač rzi a penetrační olej. Umí efektivně a šetrně rozpouštět krystalky rzi a uvolňuje zrezivělé šrouby a matice, zároveň odstraňuje nejrůznější maziva a další těžko odstranitelné nečistoty a vytváří ochrannou vrstvu.

Cena s DPH - 189,00 /ks.

Základní informace:

- odpuzovač vlhkosti
- zabraňuje pronikání vlhkosti na kontakty elektrických strojů, zařízení a nářadí, zabraňuje zkratování zahradního osvětlení
- odstraňuje velmi rychle rez díky schopnosti rozpouštět její krystalky
- uvolňuje zatuhlé a zarezlé šrouby a matky
- promazává, zabraňuje skřípání a vrzání řemenic, šroubových spojů, cyklo a strojních součástí proniká i pod staré vrstvy vazelín a mazacích tuků
- čistí a ošetřuje kontakty el. zařízení
- čistí stroje a zařízení od zbytků mastných nečistot a maziv, pomáhá udržovat pneumatické nástroje, atd.
- dlouhodobě zabraňuje pronikání vlhkosti do strojních součástí, konzervuje disky kol, náhradní díly na motocykly, šrouby a spojovací materiály, zahradní nářadí (nůžky, sekačky), atd.
- objem 200 ml

JAKO ODPUZOVAČ VLHKOSTI:

GT7 super-rychle odpuzuje vlhkost díky extrémně nízkému povrchovému napětí a silným penetračním vlastnostem. GT7 bojuje s rzí velmi rychle rozbíjením krystalů rzi a účinkem smršťování za studena.

JAKO PENETRAČNÍ OLEJ:

GT7 má silnou penetrační schopnost, takže dokáže proniknout i do mikroskopicky malých otvorů. GT7 proniká pod starou tukovou vrstvu, kde působí. GT7 má odblokovací vlastnosti.

JAKO MAZIVO:

GT7 zastaví vrzání v okamžiku. GT7 je ideální mazivo pro jemné mechanické a elektrické komponenty.

JAKO KONTAKTNÍ SPREJ:

GT7 uvolňuje oxidaci a díky své silné penetrační schopnosti je ideálním kontaktním sprejem na elektroinstalace, domácí spotřebiče, spony na baterie, rozvodné skříně atp.

JAKO ČISTIČ:

GT7 čistí pneumatické nářadí, zámky válců, usazeniny dehtu, mastnoty, brzdové kapaliny atp.

JAKO OCHRANNÝ PROSTŘEDEK:

GT7 vyplňuje všechny drobné nerovnosti a póry a vytváří dlouhotrvající, transparentní a vlhkost odpuzující vrstvu.

Aplikace:

Před použitím dobře protřepejte. Nastříkejte a nechte krátce proniknout.

Technické údaje:

- Bod varu: 187 °C – 211 °C.
- Tlak páry při 20 °C, Pa: 100.
- Relativní hustota při 20 °C: 0,808.
- Fyzikální stav při 20°C: kapalina.
- Bod vzplanutí: 67 °C.
- Spontánní zapálení: 255°C.
- Rozpustnost ve vodě: nerozpustný.
- Dynamická viskozita při 20 °C: 1 mPa.s.
- Kinematická viskozita při 20 °C: 1 mPa.s.
- Ochranná lhůta: 8-12 měsíců, trvání ochrany lze prodloužit pravidelnou aplikací GT7. Venku se tato ochranná lhůta může měnit v závislosti na povětrnostních podmínkách.
Doba použitelnosti: 3 roky.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací