Hlavní nabídka
Nabídka

Plotovky z recyklátu Traplast

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Důležité upozornění! Od 25.03.2021  je pozastavena výroba až do odvolání: plotovky délka 1,8 mb + 2 mb - všechna zakončení a všechny plotovky v CIHLOVÉ barvě. Důvodem je dopad koronaviru Covid19 a s tím spojená omezená kapacita výrobní linky. Nadále přijímáme objednávky, které budou upřednostněny po zahájení výroby. Děkujeme za pochopení.

Moderní materiál s řadou vynikajících vlastností, který se získává pečlivou recyklací plastových odpadů. Plotovky z recyklátu TRAPLAST jsou vyráběny v tradičních tvarech a barvách tak, aby simulovaly tradiční vzhled plotu. Proč plot z materiálu Traplast™? Protože naše plastové plotovky jsou jednoznačně jedno z nejlepších řešení. Plastový plot Vám neshnije, nezkoroduje ani nepopraská. Naše plotovky jsou plně probarvené, v čase téměř nemění svou barevnost a nevyžadují žádnou údržbu – nenatírají se. Práci s našimi plotovkami zvládnete sami se standardním ručním nářadím.

Plotovky s půlkulatou hlavou
Plotovky s rovnou hlavou
Plotovky s tříhrannou hlavou
Plotovky ostatní
Příslušenství k plotovkám