Hlavní nabídka
Nabídka

KAŠÍROVANÉ

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

STEJNÁ OKNA, VRATA I PLOT.

Plotové prkno v komorovém - odlehčeném profilu od českého výrobce z kvalitního WPC materiálu (50% dřevo a 50% PVC) s vysokou odolností a dlouhodobou životností. Standardní délky prken jsou 4 000  mm, lze dodat i v délkách na míru (na dotaz). Povrch profilu je potažen velmi kvalitní okenní fólií, stálo barevnost deklarovaná výrobcem fólie pro ČR 15 let. Možnost instalace svisle i vodorovně, profil lze uzavřít krytkou.

ZÁKLADNÍ BARVY

Cena s DPH - 422,00 Kč/bm

ZLATÝ DUB

MAHAGON

OŘECH

Rozměry: 120 x 15 x 4000 mm, 1,9 kg/bm

Standardní délka 1m, 2m, 4 m - bez příplatku za řez.

Příplatek za formátování 6,- Kč/řez k základní ceně.

Dodací termíny u základních barev 4 týdny, u odstínů na objednávku cca 8 týdnů.

BARVY NA OBJEDNÁVKU

Cena s DPH - 422,00 Kč/bm + příplatek 1 101,- Kč/objednávka

Vzorník barev na objednávku sa otevře po kliknutí ZDE.

Krytka PVC na plotovky 12 cm: š. 120 mm, t.15 mm, v.13,5 mm

Cena s DPH - 15,00 Kč/ks

 

WPC plotovky mají několik výhod: nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé, barevně stálé a nevyžadují proto žádnou údržbu - nemusejí se natírat. Mají také vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Jejich použití je velmi jednoduché - lze je snadno řezat a vrtat, a tak vám jejich montáž nezabere mnoho času ani úsilí.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika