Hlavní nabídka
Nabídka

WPC terasy

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Podlahový profil WPC Lambodeck o rozměru 140x20mm v plném provedení , je oboustranně použitelný - z jedné strany drážkovaný povrch , z druhé strany 3D imitace dřeva, dodáváme v délkách 2,9m a odstínech:

Cena s DPH na všetky dekory - 301,- Kč/bm

Cena s DPH na všetky dekory - 873,-Kč/ks., za metr čtverečný 2079,- Kč., = 6,9bm/m2.

Original wood

Teak 

Brownish red

Chocolate

Stone grey

Dark grey

WPC je unikátní směs materíálů, kdy každá z použitých přísad má velký význam pro konečnou podobu materiálu. Maziva pomáhají při samotném zpracování kompositu, anorganická plniva zlepšují vlastnosti a biocidy zajišťují odolnost a delší životnost.
 
Hlavní výhody materiálu WPC:
- recyklovatelný materiál - ekologický výrobek
- minimální nároky na údržbu
- rozměrově stabilnější než plast a dřevo samostatně
- nenasákavý materiál
- odolný proti hmyzu
- přesné technické profily
- žádné třísky, praskliny
- dobře opracovatelný - vysoká variabilita
- neklouže a proto je ideální k bazénům
- materiál z rychle obnovotelných zdrojů, bez ácení deštných pralesů
 
Uplatnění WPC - WoodPlastic Composit v praxi:
 
dřevoplastové profily se postupně rozšiřují do stále více odvěví. Základní a nejrozšířenější použití je na pochozí plochy (terasy u domů, kolem bazénu, balkony a pod. ). zástěny, zábradlí a dělící stěny. WPC profily lze taképoužít na obklady stěn jak v interiéru. V neposlední řadě se řeší parkový a zahradní nábytek a květináčové obaly. Dlouhá životnost, stálobarevnost, tvarová stálost, bezúdržbovost a perfektní vzhled jsou hlavní předností námi nabízeného materiálu.
 
Instalace WPC je poslední Vaší investicí. Už žádné drahé natírání.

Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika