Hlavní nabídka
Nabídka

Kompostér

PLASTOVÝ KOMPOSTÉR Z MATERIÁLU TRAPLAST™ PATŘÍ DO NOVÉ SÉRIE NAŠICH CHYTRÝCH STAVEBNICOVÝCH ŘEŠENÍ. TOHOTO POMOCNÍKA MUSÍTE NA SVÉ ZAHRADĚ MÍT I VY!

AKCE:  Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství  302,50 Kč

KÓD           POPIS                                                                         CENA s DPH/KS

99821         Kompostér, 120 x 120 x 94 cm, 90 kg, šedá                2 590,00 Kč

Nejrychlejší přeměnu přírodního odpadu v humus s vysokým obsahem živin získáte velkým přísunem vzduchu a vlhkosti. To vše náš chytrý stavebnicový kompostér splňuje – je prodyšný i nenasákavý a Vy tak jednoduše udržíte na své zahradě pořádek. Chytrou staveb- nici kompostéru z materiálu Traplast™ snadno sestavíte sami. Bez nářadí, jen postupně zaklesnete jednotlivé prvky do sebe. Přidáním či odebráním prken lze volit objem kompostéru. Když budete potřebovat, tak jej rozeberete a postavíte jinde. Přejeme Vám mnoho pěstitelských úspěchů.

Kompostér umístněte nejlépe do rohu záhrady, kde bude v polostínu. Aby kompost správně zrál, je nežádoucí vystavení celodenímu slunečnému světlu. Oproti tomu je vhodný přímy kontakt kompostu se zeminou. Nakládejte moudře s přírodním odpadem! Výroba vlastního kompostu navíc šetří životní prostředí a Vaše peníze. Dobrý kompostér by neměl chybět v žádné záhradě.

Jednoduchá montáž i demontáž, žádné šroubky, žádné vrtání. Stavebnice kompostéru obsahuje 20ks samostatných desek 130x30mm v délce 1,2 m. Výšku kompostéra můžete upravovat přidaním či odebráním jednotlivých desek. Montážní pokyny nájdete v dokumentech.

Máte už kompostér zaplněný a potřebujete ho rozšířit, poškodila se Vám některá deska kompostéra! Není problém, tyto desky pro kompostér je možné objednat i samostatně.

    
garantovaná záruka na funkčnost kompostéra je 15 roků

    
jednoduchá montáž na principu stavebnice

    
nenahraditelný pomocník na Vaší záhradě

    
odolnost proti přírodním vlyvům, bezúdržbový
 

 

Deska na kompostér

Malé nároky na kompostování, zmizí nevzhledná hromada kompostu. Estetické a odolné řešení na Vaší zahradu. Výborná cirkulace vzduchu. Nádoba nemá dno a přímý styk s půdou, umožňuje volný přístup červům, kteří se podílejí na procese dekompozice a na tvorbě plnohodnotného, na živiny bohatého humusu. Materiál šířka 4cm. Velký objem 1,5m3 Další předností je lehká manipulace. Vyrobené z recyklovaného materiálu odolného proti přírodním vlyvům. Bezúdržbový. Jednoduchá montáž i demontáž, žádne šroubky, žádne vrtání. Výšku kompostéra můžete upravovat přidaním či odebráním jednotlivých desek podle jeho zaplnění. Stavebnice kompostéru obsahuje 20ks samostatných desek 130x30mm v délce 1,2 m. Máte už kompostér zaplněný a potřebujete ho rozšířit! Není problém, desky pro kompostér je možné objednať i samostatně.

KÓD           POPIS                                                                                  CENA s DPH/KS

42321      Deska na kompostér, 130 x 30 cm, 1,2 m, 4,5 kg, šedá              140,00 Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 týdnů.

Toto zboží není možné posílat na dobírku!

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 312 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.

Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika