Hlavní nabídka
Nabídka

Plastová kanalizační vpusť

Rošt dešťové vpusti z materiálu Ttraplast™ je dalším naším produktem z kategorie chytrá řešení od transformu. Co je na roštu chytrého? Především to, že je z plastu a nikdo jej tedy neodnese do sběrny.

AKCE:  Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství  302,50 Kč

KÓD           POPIS                                                                                 CENA s DPH/KS

92101 Rošt šedý, 525 x 400 cm, 7,23 kg, nostnos  do 1,5 t                          476,00 Kč

92201 Rošt šedý s výstuhou, nostnost do 5,0 t, 525 x 400 cm, 11,00 kg      655,00 Kč

Je vyroben z materiálu TRAPLASTU a používá se ke krytí dešťových vpustí vozovek, parkovišť a pochozích ploch. Používané jsou také pro výstavbu městského mobiliaře a v parkové architektuře. Profily mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům a běžným chemikáliím.Vyrábí se ve dvou provedení - s kovovou výztuhou nebo bez ní. Svými vlastnostmi splňuje třídu únosnosti A15. Naše kanalizační vpustí se nekradou. Nejsou ocelové a proto nekončí ve sběrných surovinách. Zvyšujeme tak bezpečnost na cestách.

 

 

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 týdnů.

Toto zboží není možné posílat na dobírku!

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 312 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.

Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika