Hlavní nabídka
Nabídka

Plastová komorová deska

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Specifické vlastnosti našich plastových komorových desek Vám umožní ekonomicky i ekologicky stavět - proto využijte nabídky této novinky!

Cena s DPH - 433,00 Kč/bm

Tento plastový výrobek má velmi široké uplatnění jako stavebně montážní prvek lehkých staveb:

- ploty a příčky vnitřní i venkovní

- ohrady pro hospodářské zvířectvo

- ohrady hnojišť a kompostišť

- zahradní domky, chaty a přístřešky

- garáže, přístěnky

- průmyslové sklady zboží a surovín

- sklady hořlavin a nátěrových hmot

- podhrabové desky

Technické parametry: 

Rozměry: 300 x 34 x 2500 (+- 5 mm)

Hmotnost 3 kg / mb., možno vyrobit i nestandartní délky po vzájemné dohodě. 

Užitné vlastnosti:

- snadná a rychlá montáž a demontáž - rozebiratelnost

- vysoká pevnost a rázuvzdornost při nízké hmotnosti

- odolnost povětrnostním vlivům, sluneční záření, voda, mráz

- snadná údržba - vynikající chemická odolnost vůči vodě, saponátům, kyselinám a zásadámumožňuje omyvatelnost vodou, případně chomické čištění, dezinfekci a deratizaci, bez následných škod v důsledku korozivních účinků čistících prostředků

- hygienická nezávadnost - materiál desek výborně odolává působení bakterií, plísní, dřevokaszných hub, polétavého a lezoucího hmyzu všech druhů, hlodavcům

- materiál desek je elektricky nevodivý a nehořlavý

Deska je vyrobena jako vytrlačovaný profil z houževnatého plastu PVC, kde výborné fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu jsou doplněny vnitřně žebrovanou konstrukcí profilu, zaručující vysokou mechanickou pevnost a odolnost.

Deska je po stranách v celé délce opatřena prvky mechanického záámku - výstupkem a žlábkem, které po vzájemném zaklesnutí významně zpevňují konstrukci stěny.

Vlastní stavba stěny je velmi jednoduchá, desky se nasunou a zaklesnou do sebe - sloupky mohou být různé konstrukce, vždy však s patřičným žlábkem pro zasunutí desek.

Příklady konstrukce lehkých staveb

Deska umožňuje velkou variabilitu konstrukci dle požadovaného účelu stavby. Kostru stavby tvoří ocelové sloupky a nosníky, svařené z profilové oceli vhodných tvarů a rozměrů. Při projekční přípravě nutno vzít v úvahu způsob zatížení stěn stavby (např.skladovaným sypkým materiálem), tomu přizpůsobit robustnost kostry stavby - typ profilové oceli a počet nosných prvků, případně použití výztuh. Desku lze lehce rozměrově přizpůsobit řezaním běžnými ručními pilovými strojky s kotoučovými i kmitavými řezacími nástroji. Samotná plastová deska nevyžaduje povrchovou ochranu nátěry, možno ji však např. pro barevné sladění natřít nebo přestříkat běžnými nátěrovými hmotami požadovaného odstínu.

OHRADA

SAMOSTATNÁ STAVBA

PŘÍSTĚNEK

ROHOVÝ PŘÍSTĚNEK

Příklady provedení spojů

Použitý ocelový profilový materiál umožňuje různé konstrukce rovných a rohových spojů a těsnení podlahových spár. Vždy je nutno dbát, aby deska byla zasunutá ve žlabcích min. 25 mm.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací