Hlavní nabídka
Nabídka

Plastový záhonový chodník a obrubník

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Plastový záhonový chodník a  lemovací obrubník jednou provždy na Vaší zahrádce nebo ve skleníku vytvoří krásné, čisté a nezaplevelené cestičky. A když chcete záhony uspořádat jinak, jednoduše chodníky přemístíte.

22501-Záhonový chodník 360 x 115 mm, 1,2 m,10,7 kg, šedá 

Cena s DPH: 298,00 Kč/ks   

Použití chodníků je neocenitelné při budování cestiček mezi záhony, v zahradě či ve sklenících. Cestičky nevyžadují údržbu, jsou stále čisté a nezaplevelené, protože pochůzná plocha chodníku je z plastové desky. Chodníky lze zatěžovat libovolnou zahradní technikou bez obav z poškození. Vlastní pokládka je velmi jednoduchá a fyzicky nenáročná. Nezanedbatelnou výhodou je, že zvýšený okraj chodníku vytváří po obou stranách i záhonový obrubník. Chodník je po celé délce opatřen fixačními žebry a čela zámky. Proto chodníky dobře drží směr a ohraničení záhonů je bezchybné.Náš plastový chodník z materiálu Traplast™ je po obou staranách zároveň záhonový obrubník a to je velká výhoda. Chodník je po celé délce opatřen zemními fixačními žebry a na čele zámky, které udržují Vaše chodníky v rovině. Chodníky můžete bez obav zatěžovat libovolnou zahradní technikou a jednoduchá opracovatelnost umožňuje vytvářet jejich křížení. Instalace je snadná, rychlá a fyzicky nenáročná. To platí i pro samotné záhonové obrubníky, Když potřebujete zahradu uspořádat jinak, jednoduše chodníky i obrubníky přeložíte.

23521-Zahradní obrubník 180 x 30 mm, 1,2 m,5,1 kg, šedá

Cena s DPH: 150,00 Kč/ks

25521-Zahradní obrubník 240 x 30 mm, 1,2 m,6,8 kg, šedá

Cena s DPH: 203,00 Kč/ks

25721-Lemovací obrubník 110 x 115 mm, 1,2 m,5,2 kg, šedá

Cena s DPH: 147,00 Kč/ks

Při změně dispozic záhonů je možné vše bez problémů vyjmout a použít znovu na jiném místě. Vzhledem na dobrou opracovatelnost lze snadno vytvářet i křížení chodníků. Plastový obrubník plně nahrazuje klasické betonové obrubníky, je lehčí a dá se tvarovat. Je také vybaven čelními zámky.                    

Dopravu na Vaši adresu, budeme účtovat takto:

 celková hmotnost dle dodacího listu           dopravné bez DPH        dopravné včetně DPH
000 - 199 kg   550,-Kč   665,50 Kč
200 - 499 kg 1.100,-Kč 1.331,00 Kč
500 - 999 kg                    1.650,-Kč 1.996,50 Kč
nad 1000 kg 2.200,-Kč 2.662,00 Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 a víc týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Toto zboží není možné posílat na dobírku! 

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 666 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.

Případná deformace vlivem tepelné roztažnosti materiálu, není důvodem k reklamaci výrobků.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika