Hlavní nabídka
Nabídka

Terasové desky

TAKY NECHCETE, ABY VÁM PODLAHA TERASY SHNILA? TAK POUŽIJTE TERASOVOU RÝHOVANOU DESKU Z MATERIÁLU Traplast™. SLUŠÍ JÍ TO I NA BALKONECH, RESTAURAČNÍCH ZAHRÁDKÁCH, PŘÍSTAVNÍCH MOLECH, KOLEM BAZÉNŮ, ...

 

AKCE:  Doprava na Vaši adresu, při jakémkoliv množství  302,50 Kč

KÓD           POPIS                                                                       CENA s DPH/KS

65151 Terasová deska rýhovaná šedá, 150 x 14 x 3 cm, 6,3 kg     145,00 Kč

65152 Terasová deska rýhovaná hnědá, 150 x 14 x 3 cm, 6,3 kg   158,00 Kč

 

KÓD           POPIS                                                                       CENA s DPH/KS

65351 Terasová deska rýhovaná šedá, 150 x 33 x 3 cm, 14,5 kg     335,00 Kč

65352 Terasová deska rýhovaná hnědá, 150 x 33 x 3 cm, 14,5 kg   365,00 Kč

 

Výhody prvků a profilů REEPLAST:

     odolné povětrnostním vlivům, nekorodují, nepraskají
     odolné hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům
     odolné běžným chemikáliím
     odolné vlhkosti - jsou nenasákavé
     barevně stálé
     velmi dlouhá životnost a minimální údržba
     snese velké zatížení
     cenově přijatelné

Je mnoho míst, kam naši rýhovanou terasovou desku z materiálu Traplast™ použít. Jednoduše všude tam, kde se nechcete starat o drahé exotické dřeviny – terasy, balkony a restaurační zahrádky, nebo tam, kde je enormní vlhkost – bazény a přístavní mola. Ani když bude deska umístěna stále pod vodou, její vlastnosti se nezmění. Naše terasové desky mají elegantní vzhled. Odvodňovací rýhování na obou stranách lišící se hustotou Vám dává možnost výběru vzhledu pochozí plochy. Pokládku terasových rýhovaných desek podle montážního návodu zvládnete i sami. Skladebná délka desky rýhované včetně dilatace je 1500mm. Deska samotná má délku 1495mm.

Terasové desky mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, hnilobě a vlhkosti.
Vyznačují se dlouhou životností a mají přirozený vhled. Nahrazují tak obdobné výrobky z exotických dřevin.
Obě strany desek jsou opatřeny odvodňovacím rýhováním. Každá strana se odlišuje svojí hustotou a tvarem, což poskytuje možnost volby vzhledu pochůzné plochy.
Terasové desky lze snadno opracovávat - vrtat, řezat a jinak upravit podle Vaší potřeby pomocí nástrojů na kov či na dřevo. Materiál se snadno řeže a jedinou jeho nevýhodou je poměrně značná tepelná roztažnost (rozmezí 1,2-1,8m × 10-4 K-1), proto musíme zachovávat dilatační spáry. Tepelná roztažnost materiálu je vyšší než u dřeva či kovu. Velikost dilatační vůle se stanoví s ohledem na způsob použití materiálu, velikost předpokládaného teplotního rozmezí, kterému bude vystavován, použité konstrukční materiály, způsob spojování dílů a rozestupy spojovacích bodů. Při upevňování materiálu šroubu je doporučeno vrtat větší průměry otvorů pro šrouby a šrouby zcela nedotahovat. Při pokládání terasových desek je pak třeba zachovávat dostatečnou dilatační vůli, k čemuž lze použít například dřevěné klíny. Desky vydrží teplotní rozmezí -30 až +70 oC.

Velkou výhodou je, že místa po opracování nejsou zapotřebí dále povrchově upravovat, díky způsobu probarvení celého materiálu. Při používání těchto profilů a prvků z recyklovaného plastu je vhodné akceptovat zásady práce s výrobky. Používejte při montáži pouze nekorodující spojovací prvky.

Využití rýhované terasové desky REEPLAST:

Z terasových desek lze vytvářet různé pochůzné plochy, nejen povrchy teras, ale i okolí bazénů či přístupové plochy k jezírkům, povrchy balkónů, restauračních zahrádek, molární a zahradní chodníky a podobně. Dlouhá životnost desek je přitom zdůrazněna přírodním vzhledem. Plastová terasová prkna REEPLAST zcela nahradí odolné exotické dřeviny a cenově jejich zásadně převýší. Odvodňovací rýhování desek je zajištěno z jejich obou stran a vy tak můžete zvolit vzhled pochůzné plochy.

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 týdnů.

Toto zboží není možné posílat na dobírku!

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 312 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika