Hlavní nabídka
Nabídka

Alta UNIVERZAL

Víceúčelová dlažba ALTA UNIVERZAL je skutečně víceúčelová plastová mřížka, která je vhodná na terasy, trávníky, podlahy v místnostech s vysokou vlhkostí atd. Je vyrobena z vysoce odolného plastu odolného proti vlhkosti, odolného vůči fyzické námaze, náhlým změnám teploty, ultrafialovému záření a agresivnímu prostředí. Snadno se používá a díky své flexibilitě se přizpůsobuje tvaru povrchu. Vysoce profilovaná ekologická mřížka má výztužná žebra a speciální kotvící čepy, které chrání panely před uklouznutím. Díky svorkám lze vyztuženou mřížku snadno namontovat na strmý svah, což zabezpečí klouzavý podklad. Tento modulární rošt je snadno instalovatelný a demontovatelný a nabízí vynikající výkonové funkce. Univerzální mřížka se snadno a rychle namontuje na nepřipravený povrch. V hotové podobě dlažba vytváří pocit dobře upraveného terénu. Z panelů různých barev můžete vytvořit originální barevné kompozice v designu lokality.

Cena s DPH: 46,38 Kč/ks

 

Rozměry: 333 x 333 x 10,5 mm

Váha: 0,32 kg

Barvy: zelená, červená, růžová, modrá, světle modrá, žlutá, hnědá

 

                   Zelená                                  Červená                                   Růžová

 

                  Modrá                                Světle modrá                          Žlutá

                                              

                                                                 Hnědá

Univerzální eko-mřížka ALTA UNIVERZAL může vydržet maximálně rozložené zatížení až 12,5 t / m2. Obzvláště dobře se projevuje jako povrch v těch oblastech území, které nevedou k velkému a konstantnímu zatížení. Univerzální dlažba ALTA UNIVERZAL se skládá ze čtvercových panelů, které jsou navzájem těsně připevněny. Vytváří pevný povrch, nevydává škodlivé látky a je bezpečná. V případě potřeby je možné dlažbu částečně odstranit a následně ji také elegantně a snadno vrátit zpět.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ:
Univerzální dlažba vhodná na designové hřiště, která vytváří formu povrchu a nevyžaduje přípravné instalační práce. Hřiště s ekologickou mřížkovou dlažbou ALTA UNIVERZAL vypadá dobře. V případě hřiště na trávníku univerzální ekologická mříž spolehlivě chrání trávu a udržuje kořenový systém neporušený. Na takovém hřišti se děti budou cítit v bezpečí.

SPORTOVNÍ ZAŘÍZENÍ:
Na území sportovních zařízení je mimořádně důležité čisté pokrytí. Vytváření pravidelného trávníku vyžaduje náklady na zachování jeho tvaru. Nemusíte se zabývat údržbou tradičního trávníku v dokonalém pořádku: ekologická dlažba to udělá za vás. Stačí ji položit bez předběžné přípravy podkladu. Je to pohodlné a jednoduché.

NA CHATĚ:
Použití univerzální dlažby ALTA UNIVERZAL na chatě je trend posledních let. Každý majitel příměstské oblasti sní, že jeho trávník co nejdéle zůstane hladký a krásný: ozdobná dlažba ALTA UNIVERZAL perfektně řeší tento problém. Můžete bezpečně grilovat na dlažbě, přímo na trávě a uspořádat večeři bez strachu z poškození trávníku od nohou židlí a stolu.

JINÉ VYUŽITÍ:
Veřejné a soukromé parkoviště; Cyklistické a pěší stezky; Vylepšení míst pro veřejné akce (výstavy, veletrhy); Zpevnění okolí kolem sportovních zařízení a kempů. Můžete na dlažbu položit zahradní nábytek nebo inventář. Můžete pokrýt dlažbou podlahy v místnostech s vysokou vlhkostí (koupelny, sprchy, okolí bazénů). Kromě toho je snadné odstranit univerzální ekologickou mřížku, pokud je to nezbytné na opravu podkladu a také ji rychle nainstalovat zpět.

 

 


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika