Hlavní nabídka
Nabídka

GeoSYSTEM

GEOSYSTEM je moderní, ekologický zatravňovací systém, známý také jako porézní, buněčné mřížkované dlažby.

Je vynikající estetickou alternativou k "těžké" betonové dlažbě, betonovým deskám, asfaltu a dalším druhům tvrzených povrchů.

Tyto propustné dlaždice jsou vyráběny ze 100% recyklovaného HDPE. GEOSYSTEM je navržen pro maximální přenos zatížení s nosností až 350 t / m2. Rošty jsou spojeny pomocí samosvorného prvku. Montáž systémových prvků je rychlá a snadná.

Plastová zatravňovací dlažba geoSYSTEM je nejen ekologická, bezpečná a pevná ve všech oblastech použití díky propracovanému spojovacímu systému zámků a vysoké kvalitě použitého materiálu. Po ozelenění je tato dlažba téměř neviditelná. Jendou z hlavních výhod plastové dlažby geoSYSTEM je její nízká hmotnost, nedochází tak ke zhutňování půdy a je umožněn snadný růst vegetace.

Tento produkt je kompromisem umožňujícím sladit požadavky na pevnou, propustnou plochu a snahy o udržení přirozeného vzhledu spravovaného povrchu. Je mimořádně vhodný na velké zelenéné plochy v terénu, příjezdových cestách, parkovišťích, sjezdovkách a chodnících.

Po výsevu trávy nebo za použití štěrkové výplně, se mřížky stanou prakticky neviditelné. Díky tomu, designéři a investoři mohou plně využít estetických kvalit přírodních povrchů a vzhled upravit v měnící se barvy nebo textury. Současně poskytuje tato zatravňovací dlažba velkou odolnost proti mechanickému poškození.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz