Ořech MAX3
Cena s DPH: 171,20 Kč/ks (685,10 Kč/m²)

ROZMĚRY:
Skladebná šířka lamely je 250 mm, délka jedné lamely je 2,95 m.
(1 ks = délka 2,95 m = 0,7375 m2)
Fasádní obklad FRONTO je odolný proti mechanickému poškození a působení slunečních paprsků. Profil je voděodolný, lehký, nezatěžuje konstrukci. Nevyžaduje údržbu a snadno se čistí. To je zárukou bezproblémového používání po mnoho let. Ideální alternativa k dřevěným fasádám.Díky použití moderní technologie Termotisku obklady věrně napodobují přírodní materiál, mají pestrou a zajímavou kresbu dřeva, bez efektu jeho opakování na krátkých úsecích.
Výhody fasádního obkladu FRONTO:
- umožňuje montáž jak horizontální, tak vertikální
- je odolný proti mechanickému poškození a působení slunečních paprsků
- profil je voděodolný, lehký, nezatěžuje konstrukci
- nevyžaduje údržbu a snadno se čistí
- ideální alternativa k dřevěným fasádám
- věrně napodobují přírodní materiál
- dostupný v 5 zbarveních dřeva
UPOZORNĚNÍ: Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26° C) je nutno při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!
Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.
Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat na adrese Kořenec 212, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.
Naše nabídka také na:
www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.korkovefasady.cz
Foto
Potřebujete poradit?
Miriam Purašová
Obchodní ředitelka













































