Hlavní nabídka
Nabídka

Terasové desky Transform

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Taky nechcete, aby Vám podlaha terasy shnila? Tak použijte terasovou rýhovanou desku z materiálu Traplast™. Sluší jí to i na balkonech, restauračních zahrádkách, přístavních molech, kolem bazénů, ...Věnujte více času koupání a méně údržbě terasy kolem bazénu.

 

TERASOVÉ DESKY

65151-Terasová deska rýhovaná šedá, 150 x 14 x 3 cm, 6,3 kg: 186,00 Kč/ks

65152-Terasová deska rýhovaná hnědá, 150 x 14 x 3 cm, 6,3 kg: 210,00 Kč/ks

 

65351-Terasová deska rýhovaná šedá, 150 x 33 x 3 cm, 14,5 kg: 424,00 Kč/ks

65352-Terasová deska rýhovaná hnědá, 150 x 33 x 3 cm, 14,5 kg: 478,00 Kč/ks

 

Je mnoho míst, kam naši rýhovanou terasovou desku z materiálu Traplast™ použít. Jednoduše všude tam, kde se nechcete starat o drahé exotické dřeviny – terasy, balkony a restaurační zahrádky, nebo tam, kde je enormní vlhkost – bazény a přístavní mola. Ani když bude deska umístěna stále pod vodou, její vlastnosti se nezmění. Naše terasové desky mají elegantní vzhled. Odvodňovací rýhování na obou stranách lišící se hustotou Vám dává možnost výběru vzhledu pochozí plochy. Pokládku terasových rýhovaných desek podle montážního návodu zvládnete i sami. Skladebná délka desky rýhované včetně dilatace je 1500mm. Deska samotná má délku 1495mm. Terasové desky mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, hnilobě a vlhkosti.
Vyznačují se dlouhou životností a mají přirozený vhled. Nahrazují tak obdobné výrobky z exotických dřevin.
Obě strany desek jsou opatřeny odvodňovacím rýhováním. Každá strana se odlišuje svojí hustotou a tvarem, což poskytuje možnost volby vzhledu pochůzné plochy.
Terasové desky lze snadno opracovávat - vrtat, řezat a jinak upravit podle Vaší potřeby pomocí nástrojů na kov či na dřevo. Materiál se snadno řeže a jedinou jeho nevýhodou je poměrně značná tepelná roztažnost (rozmezí 1,2-1,8m × 10-4 K-1), proto musíme zachovávat dilatační spáry. Tepelná roztažnost materiálu je vyšší než u dřeva či kovu. Velikost dilatační vůle se stanoví s ohledem na způsob použití materiálu, velikost předpokládaného teplotního rozmezí, kterému bude vystavován, použité konstrukční materiály, způsob spojování dílů a rozestupy spojovacích bodů. Při upevňování materiálu šroubu je doporučeno vrtat větší průměry otvorů pro šrouby a šrouby zcela nedotahovat. Při pokládání terasových desek je pak třeba zachovávat dostatečnou dilatační vůli, k čemuž lze použít například dřevěné klíny. Desky vydrží teplotní rozmezí -30 až +70 oC.

Velkou výhodou je, že místa po opracování nejsou zapotřebí dále povrchově upravovat, díky způsobu probarvení celého materiálu. Při používání těchto profilů a prvků z recyklovaného plastu je vhodné akceptovat zásady práce s výrobky. Používejte při montáži pouze nekorodující spojovací prvky.

Využití rýhované terasové desky :

Z terasových desek lze vytvářet různé pochůzné plochy, nejen povrchy teras, ale i okolí bazénů či přístupové plochy k jezírkům, povrchy balkónů, restauračních zahrádek, molární a zahradní chodníky a podobně. Dlouhá životnost desek je přitom zdůrazněna přírodním vzhledem. Plastová terasová prkna REEPLAST zcela nahradí odolné exotické dřeviny a cenově jejich zásadně převýší. Odvodňovací rýhování desek je zajištěno z jejich obou stran a vy tak můžete zvolit vzhled pochůzné plochy.

TERASOVÉ DLAŽBY

Alternativa k našim plastovým terasovým deskám. Dlažbou s dezénem si v ploše vytvoříte vlastní ornament. a když se náhodou okouká, poskládáte si jiný nebo použijete dlažbu hladkou.

66441-Dlažba hladká šedá EMA, 400 x 400 x 40 mm, 5,12 kg: 171,00 Kč

66551-Dlažba s dezénem šedá KLÁRA, 500 x 500 x 40 mm, 8,20 kg: 280,00 Kč

 

 

Terasy, pultové střechy nebo plochy s esteticky nevyhovujícím betonem, asfaltem či starou dlažbou jsou ideální místa pro naši plastovou terasovou dlažbu z materiálu TRAPLASTU ™. Oproti konvenční dlažbě oceníte velmi nízkou hmotnost - pouze 5,12 kg a 8,2 kg u většího formátu dlaždice! Dlaždice se pokládají na podložky s pevnou výškou, které musí ležet na rovné a nedrolivými hydroizolační vrstvě. Pokládka je doslova jen pokládka, nic se nelepí, nevrtá ani nešroubuje kromě krajní rady, která musí být zajištěna proti pohybu. Pod dlažbou můžete vést třeba vodoinstalaci k bazénu a spárami mezi dlaždicemi rychle proteče i velký příval srážkové vody.
Terasovou dlažbu si můžete vybrat hladkou nebo s dezénem, který umožňuje vytvořit / poskládat si v ploše vlastní výsledný ornament. A když se okouká, tak si jednoduše poskládáte jiný.

99455-Podložka pod terasovou dlažbu, výška 12 mm, 0,10 kg: 13,00 Kč

Plastová podložka slouží pro pokládku naší plastové terasové dlažby. Podložka je opatřena výstupky pro zachování rovnoměrných spár mezi dlaždicemi. Dlaždice zabírá svým rohem vždy čtvrtinu podložky. Podložku lze dělit po čtvrtinách podle toho, zda bude umístěna na kraji, ve vnitřním či vnějším rohu.

Výhody prvků a profilů :

    
odolné povětrnostním vlivům, nekorodují, nepraskají
     odolné hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům
     odolné běžným chemikáliím
     odolné vlhkosti - jsou nenasákavé
     barevně stálé
     velmi dlouhá životnost a minimální údržba
     snese velké zatížení
     cenově přijatelné

Dopravu na Vaši adresu, budeme účtovat takto:

 celková hmotnost dle dodacího listu           dopravné bez DPH        dopravné včetně DPH
000 - 199 kg   550,-Kč   665,50 Kč
200 - 499 kg 1.100,-Kč 1.331,00 Kč
500 - 999 kg                    1.650,-Kč 1.996,50 Kč
nad 1000 kg 2.200,-Kč 2.662,00 Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 a víc týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Toto zboží není možné posílat na dobírku!

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 666 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.

Případná deformace vlivem tepelné roztažnosti materiálu, není důvodem k reklamaci výrobků.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací