Hlavní nabídka
Nabídka

Lavičky

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Hledáte zahradní lavičku s dlouhou životností, která se od běžných laviček liší vizuálně i materiálem? Potom je nabídka našich laviček odolných vůči povětrnostním vlivům vyrobených z recyklovaného plastu právě pro vás! Zahradní lavička zaujme zejména v parku, na pěší zóně nebo i v soukromé zahradě. Oproti dřevěným zahradním lavičkám náročným na údržbu jsou lavičky vyrobeny z kvalitního recyklovaného plastu bezúdržbové, a proto nabízí obzvlášť dlouhou životnost. S plastovou lavicí odolnou vůči povětrnostním vlivům není nutná složitá péče a údržba, jakož i každoroční skladování - velká výhoda zejména v komerčním a komunálním sektoru!

Eva
Bára
Sára
Sofia
Ueno
Piccadilly
Sutton
Seniorská lavička Tarlo
Highlands
Trafalgar Square
High Line
Bavaria
Mira
Provence
Sapo
Somerset
Seniorská lavička Sapo
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací