Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky FACCIA

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Pevné a odolné fasádní plastové obklady FACCIA skladební šířky 10 cm, systém pero-drážka + click systém, „klasický profil“. Obklady jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého PVC-U s horní vrstvou ze stabilního a UV odolného materiálu. Lze je montovat na plochy vystavené slunečnímu záření. Obklady se do sebe navzájem zasouvají systémem pero-drážka s Click systémem a přiznané spoje vytvářejí takzvaný „klasický profil“ s „V“ drážkou. Lze objednávat pouze v násobcích 6 mb. Lze objednat minimálně 6 mb.

Cena s DPH - 39,50 Kč/bm (395,00 Kč/m²)

ZLATÝ DUB

ANTRACIT

       

TŘEŠEŇ

OŘECH

 

ROZMĚRY:

šířka - 10 cm

tloušťka - 1 cm

délka - 300 cm, 600 cm

hmotnost 1 ks palubky 6 mb - 1,47 kg

Plastové obklady FACCIA z naší nové řady Profi se vyznačují zcela novou konstrukcí profilu, vysokou kvalitou, pevností a odolností. Tyto obklady jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou potaženy vrstvou stálobarevného materiálu s garantovanou UV stálostí (profil se vyrábí metodou koextruze, kdy již při výrobě jsou oba materiály, podkladní plast i povrchová vrstva, kompaktně spojeny). Hlavní předností nových koextrudovaných obkladů FACCIA jsou zvýšená pevnost, zesílené stěny, inovativní Click systém výrazně usnadňující montáž, dlouhá životnost a samozřejmě bezúdržbovost. Stejně tak všechny doplňkové profily pro plastové obklady řady FACCIA jsou robustní a pevné. Profily jsou na rozdíl od obkladů vyrobeny celé z pevného materiálu. Umožňují použití v náročných podmínkách a usnadňují montáž. Všechny obklady nové řady FACCIA jsou určeny především k obložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí.

 

Montáž:

Plastové palubky a profily se montují na předem připravený rošt, vytvořený obvykle z dřevěných latí. Laťování musí probíhat vždy kolmo k zamýšlené orientaci palubek a latě musejí mít maximální osovou rozteč 30 cm. Montáž začíná osazením a upevněním všech doplňkových profilů (ukončovacích, spojovacích, rohových, koutových atd.). Do těch se následně vkládají plastové palubky, které se také průběžně upevňují na rošt. Upevnění palubek se provádí pomocí nastřelovacích sponek (délky minimálně 14 mm) nebo montážních sponek (typ P872), kterými se palubky upevňují za spodní lem v místě drážky. Při použití palubek v délkách větších než 3 mb nebo při použití palubek na plochách vystavených slunečnímu záření je vždy nutné používat montážní sponky, které zajistí dilataci palubek.

Veškeré doplňkové profily pro plastové palubky řady Profi FACCIA jsou robustní a pevné. Profily jsou na rozdíl od palubek vyrobený celé z materiálu ASA. Umožňují použití v náročných podmínkách a usnadňují montáž.

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

UPOZORNĚNÍ:

Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26° C) je nutné při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Lze objednávat pouze v násobcích 6 mb. Lze objednat minimálně 6 mb.

Příslušenství k obkladům

Ukončovací profil P509

Slouží pro ukončení palubek po obvodu obkládané plochy (má tvar písmene U). Délka jednoho profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,26 kg.

Všechny dekory : cena s DPH - 216,-Kč/ks.

 

Spojovací profil P510

Slouží k podélnému napojení palubek v obkladané ploše, vytváří prúběžný spoj (má tvar písmene H). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,57 kg.

Všechny dekory : cena s DPH - 264,-Kč/ks.

 

Univerzální profil flexibilní P511

Slouží k podélnému napojení palubek v ploše, vytváří průběžný spoj dvou ploch pod různým uhlem (obkládané plochy nemusí svírat pravý úhel). Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,63 kg.

Všechny dekory : cena s DPH - 264,-Kč/ks.

  

Vnější rohový profil P517

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý roh. Délka profilu je 3 mb. Váha 1 ks profilu je 0,45 kg.

Všechny dekory : cena s DPH - 234,-Kč/ks.

 

Montážní sponka P872 - pozink. plech

Profesionální montážní úchyt z pozinkovaného plechu pro přichycení plastových palubek na podkladní rošt. 1 balenie = 100 ks. Váha 1 ks balení je 0,15 kg.

Cena s DPH - 60,- Kč/bal.

  

Před realizáci                                           Po realizaci


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací