Hlavní nabídka
Nabídka

Zahradní obrubníky

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Zahradní obrubník oddělí a jasně ukončí okraj záhonu. Nezhnije a bude tak sloužit pro Vaši spokojenost pořád. Pokládka je jednoduchá a fyzicky nenáročná. Hladké sesazení obrubníků k sobě zajišťují čelní zámky. Vyrábíme v šedé barvě.

Cena s DPH: 150,00 Kč/ks

23521-Zahradní obrubník 180 x 30 mm, 1,2 m,5,1 kg, šedá

Cena s DPH: 203,00 Kč/ks

25521-Zahradní obrubník 240 x 30 mm, 1,2 m,6,8 kg, šedá

Plastové lemovací obrubníky z recyklátu použijete stejně jako betonové obrubníky, ale manipulace s nimi je o dost jednodušší – jsou lehčí a mají čelní zámky. Když potřebujete zahradu přestavět, jednoduše obrubníky přeložíte. Při práci s plastem Traplast použijete k vrtání a krácení stejné nástroje jako při práci se dřevem nebo kovem. Plastové výrobky nepodléhají povětrnostním vlivům, vlhkosti a plísním. Jsou nenasákavé a mají velmi vysokou životnost. Při objednání zboží je nutno myslet na to, že jednotlivé šarže dodávky se od sebe mohou barevně lišit, proto prosím zvažte, zda jste si objednali správný počet kusů obrubníků. Při výrobě plastových výrobků není možné dodržet přesný rozměr na desetiny milimetru, jednoduše prosím počítejte s malými rozdíly v délkách a šířkách.

Dopravu na Vaši adresu, budeme účtovat takto:

 celková hmotnost dle dodacího listu           dopravné bez DPH        dopravné včetně DPH
000 - 199 kg   550,-Kč   665,50 Kč
200 - 499 kg 1.100,-Kč 1.331,00 Kč
500 - 999 kg                    1.650,-Kč 1.996,50 Kč
nad 1000 kg 2.200,-Kč 2.662,00 Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 a víc týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Toto zboží není možné posílat na dobírku! 

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 666 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.

Případná deformace vlivem tepelné roztažnosti materiálu, není důvodem k reklamaci výrobků.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací