Hlavní nabídka
Nabídka

Ozdobné lemovací obrubníky

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Jedná se o flexibilní ohrazení z PVC, které umožňuje vytváření záhonů, lemování travnatých ploch, zahradních chodníků atd. Lemovací obrubník se používá nejen na estetické účely, ale může také provádět množství utilitárních funkcí: zabraňuje šíření plevele, zadržuje zavlažování a hnojení, vytváří inteligentní zeleninové záhony atd.

BEZ PERFOROVÁNÍ

ZELENÝ

Cena s DPH: 171,00 Kč/ks

Rozměry:   150x0,5x9000 mm

HNĚDÝ

Cena s DPH: 222,00 Kč/ks

Rozměry:   200x0,5x9000 mm

S PERFOROVANÍM

Cena s DPH všechny barvy: 210,00 Kč/ks

ČERVENÝ

HNĚDÝ

ORANŽOVÝ

ZELENÝ

ŽLUTÝ

Rozměry:   150x0,65x9000 mm

BEZ PERFOROVANÍ

Cena s DPH všechny barvy: 194,00 Kč/ks

ŽLUTÝ

ZELENÝ

HNĚDÝ

                        

Lemovací obrubníky vám vyřeší neviditelné ohraničení keřů, stromů, záhonů na vaší zahradě. Pro profesionální použití v parcích, obchodních center či průmyslových objektů. Jednoduchá instalace vám šetří počáteční investici na oddělení části trávy a mulčovací kůry či kamínků. Lemovací obrubníky budou ve vašem prostoru skryté.
Vlastnosti a výhody zahradního obrubníku:
• je plně funkční pro profesionální oddělení trávníku od okrasných záhonů, zpevněných cest, ale i pro ohraničení solitérů v zahradě nebo parku
• dlouhodobá životnost na degradaci materiálu a barevnou stálost, odolný proti působení UV záření, odolný proti vysokým i nízkým teplotám
• zcela jednoduchá instalace, každý si tento obrubník jednoduše nainstaluje sám
• po aplikaci je zcela neviditelný a skrytý, neruší přechody mezi trávníkem a okrasnými záhony
• dovoluje aplikace do pravých úhlů i do jakýchkoliv požadovaných tvarů
Díky obrubě záhonů vše zůstává na svém místě: brání šíření kořenů a přerůstání rostlin a trávník neprorůstá do záhonu.

 

 

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 týdnů.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací