Hlavní nabídka
Nabídka

Záhradní vanička

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Plastovou zahradní vaničku z materiálu TRAPLAST™ jednoduše položíte na vsakovací pole nebo napojíte na odpad a je hotovo. Zahradní vanička se nijak neskládá, je připravena rovnou k použítí na vaší zahrádce.

 

92301-Záhradní plastová vanička 700 x 700 mm, šedá, 19 kg   

Cena s DPH: 1 754,00 Kč/ks

Jestliže máte zahrádku, určitě na ní nebude chybět hadice na vodu nebo sud zadržující dešťovku. Občas je třeba opláchnout holínky, nářadí, psa po vycházce atd., a jak to udělat, aby nezůstala na trávníku stát louže vody? Rádi se v létě osvěžíte pod zahradní sprchou, ale nohama stojíte místo trávníku v bahně? Nainstalujte si naši plastovou vaničku z materiálu Traplast™ a máte vystaráno. Snadno a rychle ji napojíte na odpad nebo vsakování bez nutnosti údržby – nepřemrzne, nepopraská a nenasákne. Tak snadné je to s našimi chytrými řešeními.

 

Série našich chytrých výrobků a stavebnicových řešení vznikla proto, aby Vám ještě víc šetřila čas i námahu a přinesla radost z hotového díla. Nemusíte nic konstrukčně vymýšlet, prostě jen objednáte naše chytré řešení, rozbalíte a smontujete nebo rovnou umístíte, kam potřebujete. Případnou montáž zvládne každý s minimem nářadí. Vše je už připraveno od nás, naformátováno, s předvrtanými hlavními otvory a potřebným spojovacím materiálem. Množství našich stravebnicových výrobků dnes zahrnuje lavičky, kompostér, jahodník, pískoviště a vysoké záhony.

Materiál Traplast™ nepodléhá povětrnostním vlivům, a tak lavičky ani jiné naše produkty na zimu nemusíte přenášet na uskladnění a slouží k Vaší spokojenosti spolehlivě po celý rok bez nutnosti namáhavé údržby.

Dopravu na Vaši adresu, budeme účtovat takto:

 celková hmotnost dle dodacího listu           dopravné bez DPH        dopravné včetně DPH
000 - 199 kg   550,-Kč   665,50 Kč
200 - 499 kg 1.100,-Kč 1.331,00 Kč
500 - 999 kg                    1.650,-Kč 1.996,50 Kč
nad 1000 kg 2.200,-Kč 2.662,00 Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 a víc týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Toto zboží není možné posílat na dobírku! 

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 666 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.

Případná deformace vlivem tepelné roztažnosti materiálu, není důvodem k reklamaci výrobků.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz