Hlavní nabídka
Nabídka

Eva

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Plastová lavička Eva z materiálu Traplast™ ze série našich šikovných stavebnicových řešení odolá i vandalům. Nehnije jako dřevo, nepraská jako beton, nekoroduje jako kov. Slouží tak přesně tomu, k čemu je určena – k odpočinku.
 
 
Cena s DPH: 2 280,00 Kč/ks
 
99519- Lavička hnědá 150 x 41 (š x v ), 50,3 kg
 
Naše praktické plastové lavičky z materiálu TRAPLASTU™ jsou dodávány jako stavebnice, a to včetně spojovacího materiálu. Smontovat je zvládne snadno každý. Set je složen z nohou s opěradlem a lavičkových desek. Lavičky odolají vlivům povětrnostním i nepovětrnostním od těch, kteří by chtěli lavičky vylepšit nějakým poškozením... lavičky se snadno čistí a na zimu je není nutné uskladňovat. Svůj atraktivní vzhled si tedy ponechávají i bez údržby po mnoho let. Lavičky jsou vhodné na zahradu i jako městský mobiliář. Lavičky z TRAPLASTU jsou velmi praktické a odolné proti přírodním vlivům. Nenatírají se a nehnijí.
 
(Montážní set PVC lavičky obsahuje: 2x lavičkovou nohu s opěradlem, 3x lavičkové desky v délce 1,5 ma tl. 5 cm a 2x lavičkové desky v délce 1,5 m a tl. 4 cm + sada vrutových šroubů M8)

LAVIČKOVÁ NOHA

Cena s DPH: 506,00 Kč/ks

94292-Lavičková noha EVA hnedá, 6,5 kg

 

Dopravu na Vaši adresu, budeme účtovat takto:

 celková hmotnost dle dodacího listu           dopravné bez DPH        dopravné včetně DPH
000 - 199 kg   550,-Kč   665,50 Kč
200 - 499 kg 1.100,-Kč 1.331,00 Kč
500 - 999 kg                    1.650,-Kč 1.996,50 Kč
nad 1000 kg 2.200,-Kč 2.662,00 Kč

Termín dodání, podle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezoně až 8 a víc týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Toto zboží není možné posílat na dobírku!

K ceně objednávky navíc účtujeme vratné přepravní palety 666 Kč/ks (včetně DPH). Počet palet vám upřesníme předem. Palety vykupujeme na sídle společnosti v Bořitově do 3 měsíců od prodeje.

Všechny rozměry jsou v následujících tolerancích: u rozměru do 100 mm +/- 3 mm, od 100 do 1000 mm +/- 20 mm a nad 1000 mm +/- 30 mm.Jednotlivé dodávky (výrobní šarže) se od sebe mohou barevně odlišovat. Šedá barva je nebarvená, tedy bez jakékoliv možnosti ovlivnění barevného odstínu. Vzhledem k použité surovině není možné u světlých barev (cihlová, šedá) zcela zaručit stejný barevný odstín ani u jednotlivých výrobních šarží.

Deformace vzniklé vlivem tepelné roztažnosti materiálu, není důvodem k reklamaci výrobků.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací