Hlavní nabídka
Nabídka

Podhrabní deska

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Plastová ochrana proti podkopávání. Pokud plot potřebuje spolehlivé oddělení, pak mohou pomoci tyto speciální oddělovací panely Hanit®: snižuje se riziko podkopání a speciálně navržené držáky bezpečně spojují plot s panelem.

2400003-Podhrabná deska šedá 200 x 40 x 2,5 cm, 17,0 kg : 1 098,20 Kč (od 30 ks 915,20 Kč/ks)

2400028-Podhrabná deska šedá 200 x 50 x 2,5 cm, 22,0 kg : 1 359,00 Kč (od 30 ks 1 132,60 Kč/ks)

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Mezi typické oblasti použití podhrabných desek vyrobených z recyklovaného plastu patří ploty a zábrany, obchodní a průmyslové oblasti, obytné oblasti, herní a sportovní zařízení a soukromé nemovitosti. Podhrabné desky jsou na úrovni země a někdy částečně pod zemí a jsou skvělým odstrašujícím prostředkem pro všechna domácí zvířata, která rádi kopou díry a utíkají.

Výhody:

Poskytují cenově výhodnou alternativu k betonovým podhrabným deskám.

Jednoduchá montáž se speciálně navrženými otvory pro uchycení pletiva.

Všestranné a přizpůsobitelné dle vašeho vkusu.

Poskytuje přirozený vzhled, který hladce ladí s oplocením.

Šetrné k životnímu prostředí.

Odolné vůči mrazu a UV záření (předpokládaná technická životnost více než 50 let).

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací