Hlavní nabídka
Nabídka

Alta Flex

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Alta Flex je praktický a atraktivní materiál pro konečnou úpravu fasád vyrobený z PVC. Alta Flex vinylový obklad je obklad nové generace vytvořený pomocí inovativní technologie. Jeho hlavní vlastností je zvýšená pružnost a elasticita v kombinaci s rozměrovou stálostí (lineární roztažnost při zvyšování teploty je minimální). Má i další výhody, které jsou vlastní vinylovým obkladem Siding – dobře odolává účinkům slunečního záření, nepodporuje hoření, je zcela odolný vůči biologickým hrozbám (plísně, škůdci) a korozi a snadno se čistí. Díky protihurikánovému zámku lze vinylový obklad Alta Flex použít k opláštění fasád budov nacházejících se v místech s intenzivním zatížením větrem.

Cena s DPH: 215,80 Kč/ks (253,80 Kč/m²)

IMBER

SANDAL

ŽITO

ROZMĚRY:

Délka: 3660 mm

Šířka: 232 mm

Tloušťka: 1,1 mm

Množství: 1ks - 0,85 m²

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 165,50 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 413,40 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 361,40 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 361,40 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 413,40 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 182,00 Kč/ks

  

Lemovací profil - 3,00 mb cena s DPH: 182,00 Kč/ks

  

Obklad kolekce Alta Flex zůstává dnes nejlevnějším materiálem v produktové řadě na fasádu, takže je velmi žádaný. Má řadu významných výhod - jednoduchost instalace, elasticita a krásný vzhled učinily z tohoto materiálu jeden z nejoblíbenějších.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací