Hlavní nabídka
Nabídka

Univerzální desky DECO FOAM

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Univerzální desky DecoFOAM mají celou řadu možností využití, ať už jako okenní parapety, špalety kolem oken i dveří nebo jako součást obložení střešních podhledů. Desky DecoFOAM mají homogenní jádro z tvrzené pěny a jsou potaženy speciálním koextrudovaným pláštěm z hladkého tvrdého PVC, díky kterému jsou odolné proti vlivu UV záření, jsou stálobarevné, dostatečně odolné proti nárazu a poškrábání a výborně odolávají také působení vlhkosti.

Univerzální pěnová deska - šířka 150 mm, bílá: 218,00 Kč/mb

Univerzální pěnová deska - šířka 200 mm, bílá: 269,00 Kč/mb

Univerzální pěnová deska - šířka 250 mm, bílá: 330,00 Kč/mb

Univerzální pěnová deska - šířka 300 mm, bílá: 380,00 Kč/mb

P6015-Deska DecoFOAM - šířka 150 mm, bílá: 232,70 Kč/mb

P6020-Deska DecoFOAM - šířka 200 mm, bílá: 282,20 Kč/mb

P6025-Deska DecoFOAM - šířka 250 mm, bílá: 341,60 Kč/mb

P6030-Deska DecoFOAM - šířka 300 mm, bílá: 391,10 Kč/mb

P6035-Deska DecoFOAM - šířka 350 mm, bílá: 480,20 Kč/mb

P6040-Deska DecoFOAM - šířka 400 mm, bílá: 519,80 Kč/mb

 

Všechny desky řežeme na délku na míru, řezání je již zahrnuto v ceně.

Desky vzhledem k technickým možnostem řezání a teplotní roztažnosti dodáváme s délkovou tolerancí  +/- 0,5 %  k požadovaným rozměrům.

Doplňky pro parapety, špalety a střešní podhledy

P1010-Koncová krytka univerzální, bílá: 50,00 Kč/ks

Univerzální koncová krytka pro parapety DecoFOAM. Krytka je opatřená "nosem" na obou stranách, takže ji lze použít jako pravou nebo levou koncovou krytku. Krytka se volně nasadí na konec parapetní desky DecoFOAM. Celková délka krytky je 420 mm. Pro parapet do šířky 200 mm lze použít jednu krytku rozříznutou na půl. Pro parapety šířky 250 mm a více je nutné objednat 2 ks krytek. Krytky jsou pro snadné rozříznutí na potřebnou délku na vnitřní straně opatřené ryskami podle příslušných šířek parapetů.

P6071-Průběžná spojka, bílá: 70,00 Kč/ks

 

Tuto spojku využijete zejména při použití desek DecoFOAM jako obkladu podbití střech (obklad svislé plochy za okapem, čela štítu, apod.) Celková výška spojky je 402 mm. Lze ji tedy použít pro desky DecoFOAM až do šířky 400 mm. Spojky jsou pro snadné zaříznutí na potřebnou délku na vnitřní straně opatřené ryskami podle příslušných šířek desek DecoFOAM.

P6073-Rohová spojka - vnější roh, bílá:  90,00 Kč/ks

 

Tuto spojku využijete zejména při použití desek DecoFOAM jako obkladu podbití střech (obklad svislé plochy za okapem, čela štítu, apod.). Pomocí spojky vytvoříte snadno přesný rohový spoj desek DecoFOAM (pouze pravý úhlel). Celková výška spojky je 402 mm. Lze ji tedy použít pro desky DecoFOAM až do šířky 400 mm. Spojky jsou pro snadné zaříznutí na potřebnou délku na vnitřní straně opatřené ryskami podle příslušných šířek desek DecoFOAM.

P6075-Koutová spojka - vnitřní kout, bílá: 80,00 Kč/ks

Tuto spojku využijete zejména při použití desek DecoFOAM jako obkladu okenních špalet (pro obložení ostění i nadpraží). Pomocí této spojky snadno vytvoříte přesný koutový spoj desek DecoFOAM mezi ostěním a napražím (pouze pravý úhlel). Celková výška spojky je 402 mm. Lze ji tedy použít pro desky DecoFOAM až do šířky 400 mm. Spojky jsou pro snadné zaříznutí na potřebnou délku na vnitřní straně opatřené ryskami podle příslušných šířek desek DecoFOAM.

P1039-Boční krytka nalepovací malá, bílá: 20,00 Kč

Lze použít jako pravou nebo levou koncovou krytku (nebo po rozlomení zíkáme pravou a levou část současně). Krytka se nalepí na část parapetu vyčnívající z ostění okna. K nalepení ze použít např. vteřinové lepidlo. Celková délka krytky je 100 mm, výška 35 mm. (Po rozlomení na pravou a levou část je délka 50 mm a 50 mm).

Základní parametry desek DecoFOAM:

- vyznačují se snadnou montáží, minimálními nároky na údržbu a dlouhou životností
- vyrábí se v šířkách od 150 mm do 400 mm a lze je snadno zformátujeme dle vašich potřeb
- desky řežeme na míru - dodáváme v délkách přesně dle potřeby zákazníků s doržením tolerancí, které umožňují příslušné normy (max. délka je 6 m)
- tloušťka desky je pouze 9 mm, při zachování dostatečné tuhosti a pevnosti
- k deskám dodáváme řadu užitečných doplňky, jako jsou koncové krytky, rohové spojky, apod.
- desky dodáváme opatřené na lícové straně ochranou PE fólií
- vyrábí se pouze v bílé barvě 

Montáž:

DecoFoam desky lze přilepit např. na silikonový tmel nebo připevnit šrouby s plastovou krytkou do hmoždinek (doporučená rozteč max. 30 cm).
• V případě instalace parapetních desek nad zdrojem tepla doporučujeme použít běžně dostupné konzoly a dodržet vzdálenost min 10 cm mezi parapetem a tepelným zdrojem.
Začištění desky při obvodových konstrukcích (omítka, obklad) se provede běžným akrylátovým nebo silikonovým tmelem vhodné barvy.
• Konečný efekt dotváří připevnění bočních koncových krytek (plochých v interiéru nebo s lemem pro bezpečný odvod vody od fasády v exteriéru).

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací