Hlavní nabídka
Nabídka

BlockHouse Premium

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

BlockHouse Premium je fasádní obklad, který imituje dřevěný dům s jeho tvarem a texturou. Fasáda dokončena s tímto materiálem je vizuálně téměř totožná se srubovým domem, ale nemá nevýhody spojené s přírodním dřevem: nehnije, nevyžaduje impregnaci nebo natírání, není „atraktivní″ pro hmyz atd. Současně je taková fasáda praktičtější, odolnější a nevyžaduje speciální péči.

Cena s DPH: 354,00 Kč/ks (416,50 Kč/m²)

DUB SVĚTLÝ

GRAFITOVÁ

UPOZORNĚNÍ! Vážení zákazníci, jsme nuceni vás informovat, že dekory Béžová, Zlatá, Broskvová, Červenohnědá a Ořech tmavý momentálně nelze objednat. Jakmile se prodej těchto výrobků obnoví, budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení.

ZLATÁ

BÉŽOVÁ

BROSKEV

ČERVENOHNĚDÁ

OŘECH TMAVÝ  

            

ROZMĚRY:

Délka: 3660 mm

Šířka: 230 mm

Tloušťka: 1,2 mm

Množství: 1ks - 0,849 m²

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 159,00 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 481,50 Kč/ks

 

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 428,50 Kč/ks

 

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 428,50 Kč/ks

 

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 592,00 Kč/ks

 

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 232,50 Kč/ks

             

Lemovací profil - 3,00 mb cena s DPH: 232,50 Kč/ks

          

Vlastnosti:

Stálobarevnost vůči ultrafialovému záření.

Odolnost vůči povětrnostním vlivům a klimatickým vlivům.

Odolnost proti mikrobiologické korozi (plísně, houby).

Nehnije ani nepraská. Požární odolnost.

Nepodporuje hoření. Skupina hořlavosti: G2.

Nevyžaduje speciální péči.

Záruka 50 let.

Výhody obkladu BlockHouse Premium:

    Odolnost vůči teplotě. Fasádní panely BlockHouse Premium zůstávají nezměněny i při kritických teplotách -50 °C a + 60 °C.
    Šetrnost vůči životnímu prostředí. Při používání panelů BlockHouse Premium přispíváte k ochraně lesů. Nemusíte řezat stromy na dokončení domu, zatímco váš dům bude stále vypadat úplně ze dřeva.
    Chemická a biologická odolnost. Panely BlockHouse Premium nevykazují hnilobu ani trhliny, přičemž jsou odolné vůči fyzickým nárazům, UV záření, agresivním výparům, kapalinám, sedimentem a korozi.
    Odolnost vůči nárazům. Panely BlockHouse Premium výborně odolávají nárazům a nepraskají ani při velmi nízkých teplotách od -20 °C do -60 °C.
    Požárně odolné.
    Fasáda BlockHouse Premium zabraňuje plísním a houbám.
    Minimální požadavky. Panely BlockHouse Premium nepotřebují dekorativní úpravu (lakování) ani speciální podmínky použití.
    Doba životnosti je minimálně 50 let. V tomto případě i po 50 letech používání obložení BlockHouse Premium zachovává své vlastnosti.

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací