Hlavní nabídka
Nabídka

Vzhled cihla

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Lícové cihly jako třetí rozměr fasády!
Každá doba přináší něco nového. Trendem dnešní doby je bezpochyby nízkoenergetické bydlení. Pokud chcete, aby bylo vaše bydlení nejen úsporné, ale zároveň vkusné a originální, variantou může být fasáda s povrchovou úpravou cihlovým páskem. Obvodové stěny domu totiž obkladem získávají na odolnosti proti povětrnostním vlivům, požáru, hluku, zlepšují se jejich tepelněizolační vlastnosti a obklad dotváří architekturu budovy.

 • Fasády jak od starých mistrů - Solid Brick. Inovativní řešení společně s moderními technologiemi, umožňují dokonale napodobit cihlu použitou při stavbách domů na londýnských předměstích.
Solid Brick
 • Díky osvědčené moderní technologii v podobě fasádních panelů Ozdobná cihla bude Váš dům vypadat, jako kdyby byl skutečně postaven z cihel.
Ozdobná cihla
 • Možnost dosáhnout rustikálního vzhledu s panely Cihla Riga. Stavbám propůjčuje vzhled masivní klasicky zděné stavby.
Cihla Riga
 • Fasádní panely Cihla napodobující cihly, mohou být použity k obkládání jakékoliv budovy a vytvoření dokonalé imitace zdiva.
Cihla
 • Veškerá krása starověkého Říma, Egypta a Řecka představuje sbírka fasádních obkladů Antik Brick. Fasádní panely v této kolekci jsou prezentovány v barvách, které se zcela shodují s kamennými budovami starověku.
Antik Brick
 • Elegantní panely vykouzlí sluneční a romantické Itálie a dodají vašemu domovu vytříbený styl Florencie. Pokud se vám nelíbí monotónní řadu cihel a zároveň chcete mít klasickou strohou fasádu domu s jedinečnou texturou - nové florentské cihelné obkladové panely jsou pro vás ideální.
Florentská cihla
 • Německá Cihla - fasádní panely imitující zdivo. Jejich vlastností je prodloužený tvar, který dodává originální vzhled. Tato forma se používá pro opláštění fasád a je rozšířena v evropských zemích.
Německá cihla
 • Kolekcie je inspirována barevným Neapolem. Fasádní panely Neapolská cihla dodají vaší fasádě mohutný a majestátní vzhled. Panely z kolekce Neapolská Cihla pokračují v klasické tématu ve výzdobě fasády.
Neapolská cihla
 • Panely Neapolska Cihla ECO je možné použít na opláštění suterénu, celé fasády budovy nebo jejích prvků. Kombinací obkladu s fasádními panely můžete vytvořit zajímavé designové řešení vnějšího opláštění vašeho domu.
Neapolská cihla ECO
 • Fasádní obklad Benátský kámen je panel, který připomíná elegantní cihlovou povrchovou úpravu se speciální texturou omítky. Tyto panely dodají vašemu domovu zvláštní atmosféru a sofistikovanost starých Benátek.
Benátska cihla
 • Výztužné žebro zvyšují pevnost panelů, jejich odolnost proti mechanickým a teplotním vlivům. Nerovná textura panelu se zkosenými rohy umožňuje dosáhnout nejpřirozenější tvar cihly. Shodný tón Všechny panely jsou barevně identické s přírodními materiály.
Benátska Cihla ECO
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací