Hlavní nabídka
Nabídka

Podhledový obklad se skrytým větráním

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Podhledový obklad se skrytým větráním je pohodlnou a ekonomickou alternativou ke standardním podhledovým řešením používajícím dřevo. Podhledový systém je praktické a bezproblémové dokončení střechy. Byl navržen tak, aby poskytoval funkčnost i atraktivní vzhled. Se systémem „click“ a zvýšenou tuhostí panelů je proces instalace jednoduchý, rychlý a spolehlivý. Výrobek je odolný vůči měnícím se klimatickým podmínkám a snadno se udržuje. Pololesklý povrch panelů a jejich struktura dokonale napodobují přírodní strukturu dřeva a ideálně vybrané barvy odpovídají nejoblíbenějším truhlářským výrobkům. Navrhli jsme perforaci, abychom zajistili dostatečné větrání a ochranu střechy. Kromě toho tvar děrovacích otvorů brání přístupu hmyzu, jako jsou vosy, sršně a včely.

Cena s DPH - 271,80 Kč/ks (335,60 Kč/m²)

BÍLÁ SV-09

Cena s DPH - 299,20 Kč/ks (369,30 Kč/m²)

HNĚDÁ SV-09

GRAFITOVÁ SV-09

Cena s DPH - 340,00 Kč/ks (419,80 Kč/m²)

ZLATÝ DUB SV-09

OŘECH SV-09

WINCHESTER SV-09

ROZMĚRY:

Skladební šířka lamely je 300 mm, délka jedné lamely je 2,75m. (1 ks = 0,81 m²)

Systém zamykání "CLICK" a zvýšená tuhost panelů zaručuje rychlou a jednoduchou montáž. Čištění podhledů se provádí pouze vodou a běžnými čistícími prostředky. Doplňkové lišty zaručují pevné uložení panelů a zabraňují jejich pohybu ve větru a vzniku nežádoucího hluku. Je ideální povrchovou úpravou střech a garáží. Může být také instalován na terasy a altány. Střešní podhledy nevyžadují žádnou údržbu ani konzervaci a společně s dlouholetou zárukou dávají jejich uživatelům řadu spokojených a bezstarostných let.

Příslušenství k podhledom

Ukončovací J-profil SV bílá, hnědá, grafitová - 3,05 mb cena s DPH: 209,00 Kč/ks

Ukončovací J-profil SV dekor dřeva - 3,05 mb cena s DPH: 229,00 Kč/ks

 

Rohový profil SV bílá, hnědá, grafitová - 3,05 mb cena s DPH: 529,00 Kč/ks

Rohový profil SV dekor dřeva - 3,05 mb cena s DPH: 559,00 Kč/ks

 

Spojovací H-profil SV bílá, hnědá, grafitová - 3,05 mb cena s DPH: 429,00 Kč/ks

Spojovací H-profil SV dekor dřeva - 3,05 mb cena s DPH: 509,00 Kč/ks

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací