Hlavní nabídka
Nabídka

WPC LAMBOFENCE plný plot

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Hledáte řešení pro plné oplocení svého pozemku, které je krásné, elegantní, rychle realizovatelné a bez údržby? Našli jste ho! Tyto WPC plotové modulární panely vyrobené z ekologické směsi recyklovaných materiálů, které obsahují vlákna z pravého dřeva a bambusové moučky, jsou jednoduchým a stylovým způsobem, jak oplotit vaši hranici. Spojuje v sobě výhody dřeva a plastu a lze jej dlouhodobě používat v exteriéru bez natírání nebo časté údržby. Ve srovnání s tradičními dřevěnými ploty je naše kompozitní oplocení odolnější, což vám umožní relaxovat a užívat si více času venku. Montáž bez speciálního nářadí je ideálním řešením pro vnější ploty a aktuální trendy na trhu se stavebními materiály. Jeho stylový design je vhodný pro všechny typy dvorů.


Cena s DPH na všechny dekory - 275,00 Kč/mb

ORIGINAL WOOD

TEAK

BROWNISH RED

CHOCOLATE

STONE GREY

DARK GREY

Vodorovný plotový profil pero-drážka

šířka profilu - 210 mm

tloušťka profilu - 21 mm

maximální dodávaná délka - 2,9 mb

Tyto desky neobsahují ocelovou výztuhu!

Výhody WPC LAMBOFENCE oplocení:

Silná odolnost. WPC oplocení je jedním z nejodolnějších materiálů. Materiál dřevoplastové kompozitní plotové desky je stejný jako u jiných dřevoplastových kompozitních výrobků. Je vyroben ze dřeva, bambusu a polymeru, který dokáže dokonale zachovat houževnatost plastu. Účinně odolává vodě, hmyzu, vyblednutí, vlhkosti a plísním. Je to pevný, odolný a hustý materiál.

Dlouhá životnost. Další výhodou dřevoplastového kompozitního oplocení je jeho dlouhá životnost. Obvykle to může být 25 let a více. Je to způsobeno povahou jeho materiálu. Na rozdíl od tradičních dřevěných plotů je samotný materiál méně ovlivněn počasím a prostředím, takže vydrží déle.

Vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům. Dřevo-plastový kompozitní plot má vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům. Odolá kombinovaným škodám způsobeným světlem, teplem a chladem, větrem a deštěm, bakteriemi atp. Stále dobře funguje i v nepříznivém počasí.

Jednoduchá instalace. WPC kompozitní plotové panely jsou lehčí než dřevěné nebo betonové panely, díky čemuž se snadno přenášejí a instalují.

Přirozený vzhled. WPC oplocení působí přirozeněji než jiné materiály, dosahuje téměř stejného vzhledu jako dřevo.

Jednoduchá údržba. Dalším velmi konkurenčním prvkem kompozitního plotu je, že nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Vyžaduje se jen občasné čištění teplou vodou.

Ekologický. Povaha materiálu určuje, že je velmi šetrný k životnímu prostředí.

Rozmanitost. Ploty WPC LAMBOFENCE jsou dostupné v široké škále barev a jednotlivé odstíny lze mezi sebou libovolně kombinovat, čímž jsou blíže vašim představám o exteriérovém designu.

Přidána estetika a hodnota. Kompozitní oplocení WPC LAMBOFENCE zvyšuje estetiku a přidanou hodnotu vašeho domu.

Bezpečnost a ochrana soukromí. Podobně jako jiné ploty, i WPC LAMBOFENCE kompozitní plot dokáže účinně chránit bezpečnost a soukromí vás a vaší rodiny. Můžete se volně pohybovat po prostoru na terase bez obav a užívat si venku. Oplocení WPC vyniká ve výše uvedených aspektech výkonu a je vhodnou volbou pro váš další projekt oplocení. Doufám, že si pro svůj domov vyberete ten správný plot, který vám dlouho vydrží.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací