Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové palubky PROFI RENOL

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Plastové palubky se mohou použít na obklad střešních podhledů, štítů i celých fasád, ale i do interiéru. Jsou vhodné také do prašných a vlhkých prostor. Mají minimální nároky na údržbu. Jednoduchá, rychlá a suchá montáž. Dobré tepelně izolační vlastnosti. Tyto barvy lze používat i v místech, které jsou vystaveny přímému slunci, neboť palubky jsou potažené kvalitní, UV odolnou okenní fólií Renolit, kdy nedochází ani ke ztrátě barevnosti obkladu a navíc věrně imituje dřevo. Prodej pouze po celých baleních.

V nabídce v provedení Zlatý dub a Ořech.

Cena s DPH - 69,20 Kč/bm (692,00 Kč/m²)

ZLATÝ DUB


OŘECH

ROZMĚRY:

šířka - 10 cm

tloušťka - 0,9 cm

délka - 300 cm

VÝHODY:
Minimální nároky na údržbu bez povrchové úpravy.
Jednoduchá, rychlá a suchá montáž.
Moderní design, nízká hmotnost, výhodná cena.
Rychlá a snadná instalace.
Dobré tepelně izolační vlastnosti.
Dlouhá životnost a vysoká odolnost vůči mrazům a UV záření .

• Obkladová plastová palubka se systémem pero-drážka pro snadnou a rychlou instalaci.

•Používá se zejména pro obklad střešních podhledů, štítů i celých fasád, ale také do interiérů.

• Obklad je velmi vhodný také do prašných a vlhkých prostor .

•Obklad je snadno kombinovatelný s izolačnímy systémy.

• Díky tzv. komínovému efektu řeší problémy s vlhkým zdivem

MONTÁŽ:

Při použití na plochách, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření je nezbytné dbát na správnou dilataci, tj. nevsuvat profily moc do sebe, nechat několikamilimetrová vůli. Na uchycení používejte nastřelovací sponky o velikosti minimálně 14 mm nebo montážní úchytky (montážní klipy), které obklad přichytí mimo její plochu a umožní obkladu "jezdit" a tím dilatovat. Na přichycení úchytek použijte hřebíček. Je nutné dodržet rozteč roštu maximálně 300 mm! Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Neobsahují škodlivé těžké kovy. Jako příslušenství je k obkladům dodáváno několik typů doplňujících profilů, které Vám pomohou doladit obkládanou plochu podle Vašich představ. Všechny komponenty těchto obkladů jsou perfektně sladěny a vytvářejí efektní vzhled.

UPOZORNĚNÍ:

Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26° C) je nutné při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Příslušenství k obkladům

Okrajový profil - Ořech, Zlatý dub

Okrajový profil se používá k zakončení obkládané plochy. Zabraňuje usazování nečistot a průnikům vlhkosti do profilů.
Délka profilu je 3 mb. Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Cena s DPH - 249,-Kč/ks.

 

Spojovací profil - Ořech, Zlatý dub

Spojovací profil slouží k propojení plastových profilů na rovných plochách. Typické použití je při obkládání větších ploch, kdy se propojuje zakončení jednotlivých lamel.
Délka profilu je 3 mb. Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Cena s DPH - 261,-Kč/ks.

 

Vnitřní a vnější rohové profily - Ořech, Zlatý dub

Vnitřní a vnější rohové profily jsou vhodné pro napojení rohů. Délka profilu je 3 mb. Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Cena s DPH - 273,-Kč/ks.

  

 

Ukončovací F profil - Ořech, Zlatý dub

Slouží pro olemování palubek po obvodu obkládané plochý, na rozdíl od ukončovacího profilu má krycí přesah (má tvar písmene F). Délka profilu je 3 mb. Na lícové straně je potažený stejnou dekorativní fólií, jako palubka.

Cena s DPH - 372,-Kč/ks.

Montážní sponka P872 - pozink. plech

Montážní klip - slouží k montáži plastové palubky. Cena je za balení, které obsahuje 100 ks klipů. Na 1 m² se dává 30 ks.

Cena s DPH - 70,-Kč/bal.

 

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací