Hlavní nabídka
Nabídka

Korkové terasy

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

CENA s DPH za 1 kg - 361,- Kč (balení 18 kg, neutrál)

předpokládaná spotřeba materiálu: 0,90 – 1,20 kg/m2 ve dvou vrstvách ~ 2 mm tloušťky.

CENA toneru s DPH za 1 kg - 369,- Kč (balení 2 kg)

 CENA toneru s DPH za 1 kg - 406,- Kč (balení 2 kg)

CENA toneru s DPH za 1 kg - 572,- Kč (balení 2 kg)

PŘÍRODNÍ A EKOLOGICKÝ - Korek používaný pro naše produkty je 100% přírodní korek, získaný z korku a zpracovaný tak, aby vám spolu s inovativním produktem poskytl všechny výhody korku.

VYSOKÁ PŘILNAVOST - Korek je přirozeně neklouzavý materiál, čím více se namočí, tím větší přilnavost se zvyšuje, a proto je DECORK vynikající na okraje bazénů, terasy, podlahy a paluby na plachetnicích.

VODĚODOLNÝ - DECORK je produkt s vysokými hydroizolačními vlastnostmi, má vysokou mechanickou odolnost a je vynikající ochranou proti soli a atmosférickým vlivům.

TEPELNÁ IZOLACE - Díky přirozeným tepelněizolačním vlastnostem korku můžete po DECORK bezpečně chodit naboso beze strachu z popálení a nabízí příjemný přirozený pocit na dotek.

ODOLNÝ PROTI SKVRNÁM - DECORK se ničím neušpiní. Můžeme ho polit kávou, červeným vínem, sépiovým inkoustem nebo uhlovodíky, aniž by se skvrna přilepila na korek, stačí jen opláchnout proudem vody, aniž byste jej i jen otřeli.

TRVÁCNÍ A ODPUDIVÝ - Korek je neměnný v průběhu času, je nenapadnutelný vodou, hmyzem, hlodavci a je chemicky neutrální, odolává působení uhlovodíků, nepoškozuje jej UV záření a sůl.

Korek je difuzní, ale téměř s nulovou nasákavostí vody. Další jeho zajímavou vlastností je antibakteriálnost a paropropustnost. Korek obsahuje přírodní vosk Suberin, který zabraňuje vzniku a šíření plísní, ovšem současně zabezpečuje technické vlastnosti korku v běhu desetiletí beze změn. Tento vosk má také další vlastnost, odpuzuje dřevokazný hmyz a hlodavce. Pro člověka je ale neškodný.

Korková směs DECORK je přírodní produkt složený ze směsi materiálů jako jsou:

- korek z kůry korkového dubu

- celulóza přítomná v listech rostlin

- akrylátové emulze na bázi vody a organických a anorganických pigmentů.

Pryskyřice ve výrobku působí jako pojivo, poskytuje soudržnost do korkové směsi, což umožnuje zpracovatelnost a jedinečné estetické vlastnosti.

Korková směs DECORK vytváří po aplikaci povlak s pěti vlastnostmi: HYDROIZOLACE, TEPELNÁ IZOLACE, ZVUKOVÁ IZOLACE, DEKORACE, ZAPOUZDŘENÍ AZBESTU. Proto je korková směs DECORK tak univerzální a má širokou škálu využití.

Fasády - (Dekorace, Tepelná izolace, Dlouhá životnost, Omyvatelná, Pružná - Nepraská)

Plechové haly - (Dekorace, Tepelná izolace, Dlouhá životnost, Omyvatelná, Pružná - Nepraská)

Průmyslové budovy - (Dekorace, Tepelná izolace, Dlouhá životnost, Omyvatelná, Pružná - Nepraská)

Interiérové zdi - (Dekorace, Tepelná izolace, Akustická izolace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Renovace bytových jáder - (Dekorace, Tepelná izolace, Akustická izolace, Omyvytelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Renovace balkónů a teras - (Dekorace, Hydroizolace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská, Vytvoří protiskluzový povrch, Náhrada klasické dlažby)

Chodníky a okolí bazénů - (Dekorace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská, Vytvoří protiskluzový povrch, Náhrada klasické dlažby)

Renovace plochých střech - (Hydroizolace, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Renovace starých sřech - (Dekorace, Hydroizolace, Zapouzdření azbestu, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Kuchyně - Koupelny - (Bezesparý systém uzavřený polyuretanovým nátěrem, Dekorace, Tepelná izolace, Hydroyzolace, Akustická izolace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská, Náhrada klasické keramické dlažby a obkladů)

Vzorník barev:


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací