Hlavní nabídka
Nabídka

Korkové terasy

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

TERASA korkovým nástřikem 381,- Kč/m², cena s dekorem 388,- Kč/m² , při předpokládané spotřebě materiálu 1 kg/m2., tato cena neobsahuje aplikaci odbornou společností.

Korek je difuzní, ale téměř s nulovou nasákavostí vody. Další jeho zajímavou vlastností je antibakteriálnost a paropropustnost. Korek obsahuje přírodní vosk Suberin, který zabraňuje vzniku a šíření plísní, ovšem současně zabezpečuje technické vlastnosti korku v běhu desetiletí beze změn. Tento vosk má také další vlastnost, odpuzuje dřevokazný hmyz a hlodavce. Pro člověka je ale neškodný.

Korková směs DECORK je PŘÍRODNÍ produkt složený ze směsi materiálů jako jsou:

- Korek z kůry korkového dubu

- celulóza přítomná v listech rostlin

- akrylátové emulze na bázi vody a organických a anorganických pigmentů.

Pryskyřice ve výrobku působí jako pojivo, poskytuje soudržnost do korkové směsi, což umožnuje zpracovatelnost a jedinečné estetické vlastnosti.

Korková směs DECORK vytváří po aplikaci povlak s pěti vlastnostmi: HYDROIZOLACE, TEPELNÁ IZOLACE, ZVUKOVÁ IZOLACE, DEKORACE, ZAPOUZDŘENÍ AZBESTU. Proto je korková směs DECORK tak univerzální a má širokou škálu využití.

Balení a příprava DECORK

Produkt je zabalený v igelitovém pytli, zabezpečený a vložený do plastového kbelíku s víkem. Dodává se v kbelíku 18 kg. + 2 kg toneru. Příprava produktu: Obsah igelitového pytle se vloží do plastového kbelíku společně s tonerem a zamíchá se do potřebné hustoty. Dle potřeby se ředí vodou (max. 10%).

Příprava podkladu

Korková směs DECORK se aplikuje stříkací pistolí. Podklad musí být zbavený nečistot, nepevných částic, mastnoty a trhliny musí být utěsněny.

Konečné vlastnosti

Po zaschnutí DECORK slouží jako dekorace, tepelná izolace, akustická izolace, hydroizolace. Má vysokou prodyšnost a zapouzdří azbest. To umožňuje aby tento produkt byl použitý ve všech oblastech stavebnictví. Doporučená tloušťka nástřiku je 2-3mm.

Korková směs DECORK se dodává v několika verzích v závislosti na velikosti korkových částic (0-1 mm).

Korková směs 0,5 - 1 mm 

Fasády - (Dekorace, Tepelná izolace, Dlouhá životnost, Omyvatelná, Pružná - Nepraská)

Plechové haly - (Dekorace, Tepelná izolace, Dlouhá životnost, Omyvatelná, Pružná - Nepraská)

Průmyslové budovy - (Dekorace, Tepelná izolace, Dlouhá životnost, Omyvatelná, Pružná - Nepraská)

Korková směs 0 - 0,2 mm

Interiérové zdi - (Dekorace, Tepelná izolace, Akustická izolace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Renovace bytových jáder - (Dekorace, Tepelná izolace, Akustická izolace, Omyvytelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Renovace balkónů a teras - (Dekorace, Hydroizolace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská, Vytvoří protiskluzový povrch, Náhrada klasické dlažby)

Chodníky a okolí bazénů - (Dekorace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská, Vytvoří protiskluzový povrch, Náhrada klasické dlažby)

Renovace plochých střech - (Hydroizolace, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Renovace starých sřech - (Dekorace, Hydroizolace, Zapouzdření azbestu, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Korková směs 0 - 0,09 mm

Interiérové zdi - (Dekorace, Tepelná izolace, Akustická izolace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Renovace bytových jáder - (Dekorace, Tepelná izolace, Akustická izolace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská)

Kuchyně - Koupelny - (Bezesparý systém uzavřený polyuretanovým nátěrem, Dekorace, Tepelná izolace, Hydroyzolace, Akustická izolace, Omyvatelná, Dlouhá životnost, Pružná - Nepraská, Náhrada klasické keramické dlažby a obkladů)

BARVApodle barevného vzorníku


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Dokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika