Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové plotovky z PVC

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Každý, kdo má dřevěný plot ví, že jedině pravidelnou údržbou, může prodlužovat jeho životnost. To je samozřejmě nejen pracné, ale i drahé. Alternativou je plastová plotovka. Plastová plotovka je odolná povětrnostním vlivům, plísním, mechům a hnilobě. Plastová plotovka vykazuje dlouhou životnost a v porovnání s dřevěnou nevyžaduje údržbu. Probarvená plastová plotovka má přece jen nevýhodu, a to je mírná ztráta barevnosti vlivem UV záření. To se však netýká foliované plastové plotovky. Ta je potažená UV záření odolnou renolitovou folií, která věrně imituje barvu i reliéf přírodního dřeva. V nabídce jsou základní odstíny, ale lze pořídit jakýkoliv design, který je shodný s designem používaným výrobci plastových oken.

Plotovky z PVC 80 x 32 mm

Probarvené : Cena s DPH - 114,80 Kč/mb

BÍLÁ

TŘEŠEŇ

OŘECH

ZLATÝ DUB

PALISANDR

Foliované : Cena s DPH - 229,70 Kč/mb

ZLATÝ DUB - FÓLIE

Plotovky dodáváme nařezané na míru - objednávejte pouze konkrétní délky dle Vaší potřeby. Pokud by jste chtěli objednat celé profily, délka je 6 mb. Nařezané plotovky si můžete také rovnou nechat osadit koncovou krytkou - rovnou nebo oblou.

Plastové krytky

Probarvené rovné: Cena s DPH - 16,00 Kč/ks

Foliované rovné: Cena s DPH - 68,00 Kč/ks

BÍLÁ

 

OŘECH

PALISANDR

ZLATÝ DUB

TŘEŠEŇ

Probarvené oblé: Cena s DPH - 20,00 Kč/ks

Foliované oblé: Cena s DPH - 72,00 Kč/ks

BÍLÁ

OŘECH

PALISANDR

ZLATÝ DUB

TŘEŠEŇ

Pro osazení oblé krytky je potřeba nejprve konec plotovky ofrézovat do oblouku. Standardně se krytky osazují pouze na horní stranu planěk, spodní se nechává otevřená. Chcete-li ale plotovky použít třeba na zábradlí na balkoně, můžete si nechat z estetických důvodů osadit i spodní krytky, aby do plotovek nebylo "vidět".

Zakrývací profil s uzávěrem 40 x 40 mm

Probarvené Bílá, Palisandr: Cena s DPH - 144,00 Kč/mb

BÍLÁ

PALISANDR

Probarvené Ořech, Zl.dub, Třešeň: Cena s DPH - 172,00 Kč/mb

ZLATÝ DUB

OŘECH

TŘEŠEŇ

Foliované: Cena s DPH - 238,00 Kč/mb

ZLATÝ DUB - FÓLIE

Zakrývací profil se používá jako "obal" pro hliníkový nosník nebo, nebo pro jakýkoliv kovový profil (JAKL) do průřezu max. 30x30 mm a spolu s ním vytváří plotový nosník (tzv. rýgl) pro plotovky (plotové plaňky).Zakrývací profily dodáváme nařezané na míru - objednáváte pouze konkrétní délky dle vaší potřeby. Pokud by jste chtěli objednat celé profily, délka je 6 mb.

Hliníkové nosníky 30 x 30 x 2 mm

Hliníkový nosník P1302: Cena s DPH - 238,00 Kč/mb

P1302                                           

Hliníkový nosník zesílený P1303: Cena s DPH - 298,00 Kč/mb

P1303

Hliníkový nosník se používá jako výztuha do zakrývacího profilu s uzávěrem a spolu s ním vytváří plotový nosník (tzv. rýgl) pro plotovky (plotové plaňky).Hliníkové nosníky dodáváme nařezané na míru - objednáváte pouze konkrétní délky dle vaší potřeby. Pokud by jste chtěli objednat celé profily, délka je 6 m.

Konzola s víčkem pro profil 40 x 40

Pobarvené pozink + lak: Cena s DPH - 126,00 Kč/ks

BÍLÁ

OŘECH

PALISANDR

ZLATÝ DUB

TŘEŠEŇ

Konzolka pozink + lak s víčkem se používá pro uchycení nosníků plotových polí na sloupky plotu (obvykle betonové nebo zděné, lze i na kovové). V objednávce se rozlišuje pravé a levé provedení.Konzolka se kotví ke zděným nebo betonovým sloupkům pomocí natloukací hmoždinky průměru 8 mm (min. délka hmoždinky pro beton 45 mm, pro cihlu 60 mm). Ke kovovým sloupků se kotví pomocí samořezných vrutů "TEX". Do již osazených konzolek se vloží nosníky plotového pole. V konzolce se nosník zajistí samořezným vrutem na přední straně konzolky. Poté se osadí víčko konzolky, které se rovněž zajistí samořezným vrutem (doporučujeme nerezový samořezný vrut 3,5x12 mm).

Držák plotového pole s trnem pozink

Cena s DPH - 82,00 Kč/ks

         

Řezaní profilů na požadované délky: ZDARMA

Pouze frézování konce plotovky do oblouku: 6,- Kč/ks s DPH

Nalepení ploché krytky: 9,- Kč/ks s DPH 

Nalepení oblé krytky: 12,- Kč/ks s DPH                           


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací