Hlavní nabídka
Nabídka

Ueno

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Průběžný panel sedáku s příčným vzhledem – to je naše plastová lavice Ueno. Stylový design činí tuto lavičku jedinečnou a skutečně poutavou! Dalšími výhodami jsou jednoduchá instalace a mírně zakřivené lamely, což znamená, že dešťová voda rychle odteče. Výhodou je, že tuto lavici můžete snadno umístit kdekoli.

Cena s DPH: 9 297,60 Kč/ks (od 10 ks 7 748,00 Kč/ks)

4300155 - Lavička antracit-hnědá 130 x 48 x 46 (š x v x h),52 kg

Cena s DPH: 9 828,00 Kč/ks (od 10 ks 8 190,00 Kč/ks)

4300156 - Lavička antracit-hnědá 180 x 48 x 46 (š x v x h),70 kg

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Naše plastové lavice a plastové stoly Hanit® jsou bezúdržbové, robustní a odolné. Desetiletí osvědčená a v provozu se hodí téměř do každého prostředí, ať už jako lavička v parku, městská lavička nebo zahradní lavička, vždy jsou vizuálním zvýrazněním a investicí, která se vyplatí nejen finančně.

Plastová zemní kotva STANDARD

Cena s DPH: 982,80 Kč/ks (od 80 ks 819,00 Kč/ks)

4600108 - Kotva Typ 1 hnědá 10 x 27 x 48 (š x v x h),6 kg

Zemní kotvy jsou vhodné pro mnohé naše lavičky Hanit®. Zabezpečují bezpečné stání a chrání před vandalismem a krádeží. Kotvy jsou zakopány v zemi nebo zabetonovány a tvoří tak dokonalý základ pro sešroubování lavic a stolů. Samotné kotvy jsou vyrobeny z nejlepší kvality a jsou odolné vůči hnilobě a rozměrově stabilní.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací