Hlavní nabídka
Nabídka

Isola

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Nezáleží na tom, zda v parku, na odpočívadle nebo v cateringové oblasti – piknikové sezení ISOLA odolné vůči povětrnostním vlivům vás zve na příjemnou přestávku na občerstvení kdykoli. ISOLA se skládá z piknikového stolu a dvou piknikových lavic, do kterých se pohodlně vejde celá rodina.

Cena s DPH: 34 993,40 Kč/ks (od 4 ks 29 161,60 Kč/ks)

4400015 - Sestava hnědá 200 x 78 x 174 (š x v x h), 173 kg

Průběžná stolová deska této sedací sestavy nabízí tu výhodu, že spoje jsou jen naznačeny a nevznikají tak žádné praskliny, přes které by mohly přepadnout například příbory. Na piknikovém stole ISOLA se také obtížně hromadí zbytky jídla a nečistoty. Piknikové sezení je ideálním místem setkání pro společenská setkání venku. Piknikové sezení vyrobené z recyklovaného plastu hanit® nabízí nepřekonatelnou výhodu, že je odolné vůči povětrnostním podmínkám. Zatímco dřevěný sedací nábytek časem zvětrává a vyžaduje náročnou péči a skladování, pikniková sedací sestava z hanitu je odolná vůči povětrnostním vlivům a hnilobě. Vodoodpudivý materiál neztrácí nic ze svého atraktivního vzhledu ani po delším používání. To znamená, že vy a vaši hosté si můžete posedět i po mnoha letech a nemusíte jej vyměňovat.

Popis:

6 lavičkových desek 200 x 10 x 4,7 cm

1 stolová deska 200 x 75 x 6,5 cm

Výška sedáku: 46 cm

Plocha stolu: 75 x 200 cm

Výška stolu: 78 cm

Lavice a stoly jsou dodávány jako stavebnice

Volitelné příslušenství:Zemní kotva typ 3

Plastová zemní kotva STANDARD

Cena s DPH: 1 367,10 Kč/ks (od 80 ks 1 139,30 Kč/ks)

4600763 - Kotva Typ 3 hnědá 10 x 30 x 140 (š x v x h),10 kg

Zemní kotvy jsou vhodné pro mnohé naše lavičky Hanit®. Zabezpečují bezpečné stání a chrání před vandalismem a krádeží. Kotvy jsou zakopány v zemi nebo zabetonovány a tvoří tak dokonalý základ pro sešroubování lavic a stolů. Samotné kotvy jsou vyrobeny z nejlepší kvality a jsou odolné vůči hnilobě a rozměrově stabilní.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací