Hlavní nabídka
Nabídka

Kámen Tuff

Fasádní panely Tuff napodobují povrch vulkanické horniny. V této sérii jsou použity jedinečné technologie a speciální barvy, díky kterým vzniká 3D efekt. Soklová lišta pro exteriér domu napodobuje strukturu cihel a přírodní krásu kamene. Obkladové panely spolehlivě ochrání suterén vašeho domu před škodlivými vlivy prostředí.

Cena s DPH: 313,20 Kč/ks, 835,40 Kč/m²

KAMČATKA

 

ITALIE

 

IRSKO

 

NOVÝ ZELAND

 

ISLAND

ROZMĚRY PANELU:

Délka: 800 mm

Šířka: 590 mm

Tloušťka: 26 mm

Hmotnost: ks 1,28 kg

Plocha panelu:0,47 m²

Krycí plocha panelu: 0,375 m²

Cena rohu s DPH: 320,20 Kč/ks

   

ROZMĚRY ROHŮ:

Délka: 470 mm

Šířka: 110 mm

Tloušťka: 31 mm

Hmotnost: ks 0,688 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 172,80 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 155,00 Kč/ks

Nová kolekce fasádních panelů "Tuff" reprodukuje texturu a působivost stejnojmenné sopečné horniny. Stejně jako tento přírodní materiál jsou i barvy panelů mimořádně rozmanité. Jedinečná technologie a speciální barvy vytvářejí na povrchu "3D efekt", tj vizuálně volumetrický obraz. Tloušťka panelů kolekce "Tuff" je zvětšená, což zajišťuje větší pevnost a odolnost materiálu proti opotřebení. Rozměry panelu jsou optimalizovány pro montáž.
Životnost dosahuje v podmínkách středního Ruska 30 a více let. Nejsou tam žádné toxiny, hořlavost ani vystavení mikroorganismům. Vysoká odolnost proti vyblednutí, ultrafialové záření, dobrá tepelná odolnost.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika