Hlavní nabídka
Nabídka

Korkové fasády

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Korkové fasády - nový, univerzální materiál s přírodního korku.

     rozměrová stálost - nesmršťuje se (nehrozí vznik tepelných mostů)
     odolnost vůči extrémním povětrnostním vlivům (od -200 do +200 ° C)
     odolnost vůči bakteriálním a chemickým vlivům
     paropropustnost - nedochází k akumulaci vodních par (nízký difúzní odpor)
     tvoří zároveň tepelnou i zvukovou izolaci
     všeobecné použití (fasádní, střešní, podlahová izolace atd.)
     dlouhá životnost
     antivibrační a antibakteriální ekologický výrobek

  • - tepelná izolace (korek je nejlepší přírodní tepelný izolátor) - akustická izolace pro střední frekvence - odolnost proti vodě na 100% a bez kapilární činnosti - odstranění tepelných mostů - anti kondenzace (eliminuje "
  • studené místo"
  • v neizolovaném povrchu) - prodyšný na 80% - odolný vůči slané vodě při ponoření do ní (ne nepřetržitě). - dekorativní a estetický - protipožární, klas
KORKOVÉ FASÁDY DECORK
  • Technické vlastnosti výrobku zaručují vysokou úroveň tepelné izolace, úspory energií a tepelného komfortu budov, což je v letní sezóně velmi důležité. Kromě toho je to elastická povrchová úprava, odpuzující vodu, odolná vůči povětrnostním vlivům, jakož i proti erozních působení soli v mořských oblastech.
Bílá korková fasáda
Jiné využítí korkových nástřiků
Korkové terasy
Autoprava kontejnery
Zakázková výroba nábytku