Hlavní nabídka
Nabídka

Kostková dlažba

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Chcete vodopropustné, ale stále vysoce odolné řešení pro chodníky, zahradní cestičky, příjezdové cesty nebo parkovací místa, aniž byste trávili spoustu času? Tento dlažební prvek Hanit® je ideální a slibuje také vizuálně vysokou kvalitu.

Cena s DPH: 314,60 Kč/ks (od 60 ks 262,10 Kč/ks)

4200038-Kostková dlažba 50 x 50 x 6 cm, 8,4 kg, šedá

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Rychle položené, vodopropustné a přesto vysoce odolné – s našimi dlažebními prvky Hanit® můžete okamžitě vytvořit krásné chodníky, zahradní chodníky, příjezdové cesty nebo parkovací místa, protože na metr čtvereční jsou zapotřebí jen čtyři prvky. Díky tomu je pokládka mnohem rychlejší a jednodušší než u jednotlivých dlažebních kostek, k čemuž výrazně přispívá i praktický kompozitní systém. V případě potřeby lze dlažební prvky nařezat jednoduchou přímočarou pilou, čímž lze vytvářet i flexibilní tvary a rohová řešení. Do hotové zpevněné plochy může snadno vsakovat dešťová voda. Jediným požadavkem je použití perkolačního výplňového materiálu, jako je čedičový spárovací písek. Takto se uzavře přirozený koloběh vody a je-li povrch odpovídajícím způsobem připraven, mohou po něm bez problémů jezdit těžká vozidla. Dlažební prvky Hanit® se svým nadčasovým a jednoduchým vzhledem harmonicky zapadnou do každého prostředí a díky speciálním vlastnostem materiálu odpuzujícího nečistoty a vlhkost vypadají i po mnoha letech jako nové.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat. 

Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací