Hlavní nabídka
Nabídka

Plastové ploty POLYCIERRO

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Parametry námi nabýzených, vytlačovaných plastových profilů POLYCIERRO, umožňují jejich velmi obsáhlé použití nejen jako náhrady dříve používaných klasických materiálů, ale také jako samostatných konstrukčních i estetických prvků.Stavebnice plastového plotu je systém dutých plastových profilů, které slouží k montáži lehkých plotových staveb, balkónů, zábradlí,pergol, lavic, různých stěn, ohrad a přístřešků.

 

PLOTOVÉ PRVKY

KSP 110 - Kryt sloupku plotu /tvoří 2 ks/

Bílá : Cena s DPH - 157,00 Kč/bm

Standard folie : Cena s DPH - 318,00 Kč/bm

 

DPP 100 - Deska plotového pole 100 x 30 mm

Bílá : Cena s DPH - 133,00 Kč/bm

Standard folie : Cena s DPH - 298,00 Kč/bm

 

DPP 70 - Deska plotového pole 70 x 22 mm

Bílá : Cena s DPH - 87,00 Kč/bm

Standard folie: Cena s DPH - 208,00 Kč/bm

 

KDL 30 - Krycí distanční lišta

Bílá : Cena s DPH - 37,00 Kč/bm

Standard folie: Cena s DPH - 85,00 Kč/bm

 

 VPK 110 - Víko plastového krytu sloupku 110 x 110 mm

Bílá : Cena s DPH - 19,00 Kč/ks

Standard folie: Cena s DPH - 20,00 Kč/ks

 

KV 70 - Krycí víčko pro desku DPP 70

Bílá : Cena s DPH - 9,50 Kč/ks

Standard folie: Cena s DPH - 11,00 Kč/ks

KV 100 - Krycí víčko pro desku DPP 100

Bílá : Cena s DPH - 10,30 Kč/ks

Standard folie: Cena s DPH - 12,00 Kč/ks

 

SE 10 - Spojovací element

Cena s DPH - 9,00 Kč/ks

Cena na kašírování ostatních fólii na vyžádání.

Nabízíme široký sortiment plastových profilů, plastové ploty formou stavebnicového systému.

Plastové ploty elegantně doplní Váš dům a poskytnou vám dokonalý pocit soukromí pro chvíle odpočinku. Plastový plotový systém POLYCIERRO je výrobkem, s velmi příznivými cenami. Plastové oplocení vypadá esteticky, má příjemný hladký povrch, který nejen skvěle vypadá, ale i výborně odolává znečištění. Plastové ploty jsou především nenáročné na údržbu, jsou stálobarevné, mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči UV záření. Jedná se o velmi jednoduchý systém se snadnou montáží.

Plastové profily, které jsou používány pro výrobu plotů, jsou vyrobeny z tvrzeného vytlačovaného PVC, odpovídající přísným evropským normám. Vysoká kvalita použité suroviny zaručuje maximální odolnost vůči vnějším klimatickým vlivům jako déšť, mráz, sluneční záření, sníh, přitom nemají žádné nároky na dodatečnou povrchovou úpravu a ani po mnoha letech neoxidují a téměř nemění barvu. Tyto plastové profily jsou vyráběny již mnoho let a jsou tak i dlouhodobě prověřené reálnými podmínkami.

Prostorové schéma detailu sloupku plotu:


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací