Hlavní nabídka
Nabídka

Plotovky z recyklátu Traplast

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Moderní materiál s řadou vynikajících vlastností, který se získává pečlivou recyklací plastových odpadů. Plotovky z recyklátu TRAPLAST jsou vyráběny v tradičních tvarech a barvách tak, aby simulovaly tradiční vzhled plotu. Proč plot z materiálu Traplast™? Protože naše plastové plotovky jsou jednoznačně jedno z nejlepších řešení. Plastový plot Vám neshnije, nezkoroduje ani nepopraská. Naše plotovky jsou plně probarvené, v čase téměř nemění svou barevnost a nevyžadují žádnou údržbu – nenatírají se. Práci s našimi plotovkami zvládnete sami se standardním ručním nářadím.

  • Bezúdržbový materiál nové generace. Extrémní životnost a prodloužená záruka. Pořiďte si od nás kvalitní a bezúdržbový plot, který zachová dlouho svůj skvělý vzhled. Jedinečný a bezúdržbový plot z odolného materiálu Traplast™. Váš věčný plot. Plotovky s půlkulatou hlavou. Naše nejprodávanější varianta.
Plotovky s půlkulatou hlavou
  • Klasické plotovky s rovnou hlavou. Skvělá volba pro váš nový plot.
Plotovky s rovnou hlavou
  • Přes to, že je pořizovací cena plastového plotu z materiálu Traplast vyšší v porovnání s dřevěným, dlouhodobě je pořízení plastového plotu výrazně výhodnější. Odpadá totiž častá údržba a natírání dřevěných plotovek. S plastovým plotem ušetříte nejen finanční prostředky, ale i spoustu času.
Plotovky s tříhrannou hlavou
  • Pořiďte si od nás kvalitní a bezúdržbový plot, který zachová dlouho svůj skvělý vzhled. Jedinečný a bezúdržbový plot z odolného materiálu Traplast™. Váš věčný plot.
Plotovky ostatní
  • Plastové plotovky nabízíme ve třech zakončeních a ve dvou barevných odstínech. Použijete je pro vyplnění plotových polí nebo do zábradlí. Prkna i plotovky jsou z materiálu, který nevyžaduje údržbu.
Příslušenství k plotovkám
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací