Hlavní nabídka
Nabídka

Zatravňovací dlažba Hanit

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Zatravňovací dlažba Hanit® vyrobená z recyklovaného plastu je vysoce výkonný plastový kompozitní prvek. Je velmi odolná, vyžaduje malou údržbu a je ideální pro ochranu trávníku sahajíc od parkovišť, příjezdových cest, zahradních chodníků až po celé kempy. Je také vhodná pro skladovací prostory, přístupové cesty a vjezdy na pozemky. Trávníkové dlaždice lze úspěšně použít i na ochranu hrází a břehů. Podlahové rošty vydrží i zatížení těžkých vozidel.

Cena s DPH: 68,60 Kč/ks (od 468 ks 57,20 Kč/ks)

4200036-Zatravňovací dlažba 33,3 x 33,3 x 4 cm, 0,5 kg, antracitová

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Vlastnosti:

Na m²: cca 9 panelů

Utěsněná plocha: cca 27 %

Plnicí objem1: cca 0,04 m³ na m²

Nosnost: 250 tun na m²

Použití: Ideální pro parkovací místa, příjezdové cesty a design chodníků.

 
Výhody:

Trávníkové rošty Hanit® nabízejí možnost připravit plochu (ať už jde o štěrkovou nebo trávníkovou příjezdovou cestu, zahradní plochu, zásobovací cestu nebo park) na zvýšenou zátěž a dlouhodobě ji ochránit, aniž by se plánovaná plocha musela pevně utěsnit (beton, asfalt nebo dlažba ztrácejí schopnost odvádět dešťovou vodu).

Utěsněné plochy je třeba náročně vybavit dodatečným drenážním a vsakovacím systémem, přičemž použití zatravňovacích dlažeb a zpevnění trávníku umožňuje dlouhodobé, přirozené a rovnoměrné vsakování dešťové vody při zachování přirozeného vzhledu.

Díky konstrukční pevnosti dlažby Hanit® je mohou používat i těžká vozidla.

Otevřená mřížková struktura zatravňovací dlažby umožňuje zakořenění v přirozeném podloží a lze vytvořit trvalé a bezpečné spojení se zemí.

Trávníkové rošty Hanit® umožňují rychlou a snadnou instalaci díky jednoduché click technologii.

Trávníkové rošty Hanit® jsou vhodné pro mnoho různých aplikací, např.: Parkovací místa pro osobní auta, nákladní auta nebo autobusy, Skladové a výstavní prostory, Zahradní stezky/chodníky, Vjezdy/příjezdové cesty, Nouzové přístupové cesty, Prostory pro karavany/kempy, Parky a rekreační zařízení, Prostory akcí, Dočasná parkovací místa a další.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací