Hlavní nabídka
Nabídka

Lavičkové lehátko Aveto

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Relaxační zahradní lehátko AVETO odolné vůči povětrnostním vlivům vás zve pohodlně ležet a relaxovat, ať už sami nebo ve dvou! Naše lehátko AVETO vám nabízí vše, co potřebujete pro relaxaci. Vlnitý tvar vnějšího dvojitého lehátka zaručuje pohodlné ležení šetrné k zádům. Vzhledem k tomu, že lehátko je široké 1,5 m, pohodlně se na ni vejdou dvě osoby. Polštáře lze jednoduše připevnit na desky lavičky – pro ještě větší pohodlí.

Cena s DPH: 41 059,20 Kč/ks (od 3 ks 34 216,00 Kč/ks)

4300166 - Lehátko šedá - hnědá 150 x 119 x 165 (š x v x h),195 kg

Cena s DPH: 43 773,60 €/ks (od 3 ks 36 478,00 Kč/ks)

4300167 - Lehátko šedá - zelená 150 x 119 x 165 (š x v x h),195 kg

Cena s DPH: 43 773,60 €/ks (od 3 ks 36 478,00 Kč/ks)

4300168 - Lehátko šedá - modrá 150 x 119 x 165 (š x v x h),195 kg

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Objednejte si již nyní lehátko AVETO odolné vůči povětrnostním vlivům a užijte si hodiny relaxu ve Vaší zahradě. Těšíme se na Vaši objednávku!

Venkovní dvoulehátko Hanit® - dlouhá životnost s minimální údržbou. Zatímco zahradní nábytek z ratanu nebo dřeva vyžaduje náročnou údržbu a musí se v zimě skladovat, lehátko AVETO je naprosto nenáročné na údržbu. Zahradní lehátko Aveto je vyrobeno z vodoodpudivého recyklovaného plastu a je naprosto odolné vůči povětrnostním vlivům a hnilobě. Materiál odolný vůči povětrnostním vlivům neztrácí svůj atraktivní vzhled ani po delší době používání. To znamená, že si můžete sednout a relaxovat na svém venkovním dvojitém lehátku místo toho, abyste museli vynakládat spoustu práce s komplexní údržbou.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací