Hlavní nabídka
Nabídka

AREA LINIA

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Plastový obklad AREA LINIA se vyrábí pouze v bílé barvě, v délce 3 m nebo 6 m. Palubky AREA LINIA mají zesílené stěny a jsou tak celkově velmi pevné a tuhé. Přesný spoj pero-drážka je řešený tak, že palubky po zasunutí do sebe vytvářejí hladkou plochu, pouze s vlasovými spárami.  Skladebná šířka je 16,5 cm.

Cena s DPH - 42,58 Kč/bm, 258,00 Kč/m²

 

Plastová palubka AREA LINIA je určená především k obložení podhledových ploch, hodí se například do bazénových místností. Vzhledem k její větší pevnosti je možné ji použít také k obložení ploch na fasádách, obložení soklů, nebo všude tam, kde potřebujme vytvořit hladkou rovnou plochu. Bílou palubku je možné také použít na plochách vystavených slunečnímu záření. Na obložení 1 m2 plochy spotřebujete 6,06 mb palubky. Z jedné palubky dlouhé 6 m obložíte 0,990 m2, z palubky dlouhé 3 m obložíte 0,495 m2.

 

ROZMĚRY:

šířka - 16,5 cm

tloušťka - 0,9 cm

délka - 300 cm, 600 cm

 

MONTÁŽ:

Při použití na plochách, které jsou vystaveny přímému slunečnímu záření je nezbytné dbát na správnou dilataci, tj. nevsuvat profily moc do sebe, nechat několikamilimetrová vůli. Na uchycení používejte nastřelovací sponky o velikosti minimálně 14 mm nebo montážní úchytky (montážní klipy), které obklad přichytí mimo její plochu a umožní obkladu "jezdit" a tím dilatovat. Na přichycení úchytek použijte hřebíček. Je nutné dodržet rozteč roštu maximálně 300 mm! Tyto plastové obklady jsou certifikovány jako zdravotně nezávadné. Neobsahují škodlivé těžké kovy. Jako příslušenství je k obkladům dodáváno několik typů doplňujících profilů, které Vám pomohou doladit obkládanou plochu podle Vašich představ. Všechny komponenty těchto obkladů jsou perfektně sladěny a vytvářejí efektní vzhled.

UPOZORNĚNÍ:

Plastové obklady i doplňkové profily vždy skladujte ve stínu, v suchu, na pevném a rovném podkladu. Za horkého počasí (teplota nad 26 ° C) je nutné při skladování plastové obaly rozřezat tak, aby obklady i profily větraly. Nikdy nenechávejte obklady ani profily ležet na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci!

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%

Příslušenství k obkladům

Ukončovací profil P109

Slouží pro ukončení palubek po obvodu obkládané plochy (má tvar písmene U).Délka jednoho profilu je 3 m.

Bílá : cena s DPH - 114,-Kč./ks., 38,-Kč/m

 

Spojovací profil P110

Slouží k podélnému napojení palubek v obkladané ploše, vytváří prúběžný spoj (má tvar písmene H). Délka profilu je 3 m.

Bílá : cena s DPH - 126,- Kč./ks., 42,-Kč/m

 

Univerzální profil flexibilní P111

Slouží k podélnému napojení palubek v ploše, vytváří průběžný spoj dvou ploch pod různým uhlem (obkládané plochy nemusí svírat pravý úhel). Délka profilu je 3 m.

Bílá : cena s DPH - 156,- Kč./ks., 52,-Kč/m

 

Vnější rohový profil P117

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý roh. Délka profilu je 3 m.

Bílá : cena s DPH - 126,- Kč./ks., 42,-Kč/m

 

Vnitřní koutový profil P118

Slouží pro napojení dvou obkládaných ploch pod pravým úhlem, vytváří pravoúhlý kout. Délka profilu je 3 m.

Bílá : cena s DPH - 126,- Kč./ks., 42,-Kč/m

 

Lemovací profil P119

Slouží pro olemování palubek po obvodu obkládané plochý, na rozdíl od ukončovacího profilu má krycí přesah (má tvar písmene F). Délka profilu je 3 m.

Bílá : cena s DPH - 126,- Kč./ks., 42,-Kč/m

 

Montážní sponka P872 - pozink. plech

Profesionální montážní úchyt z pozinkovaného plechu pro přichycení plastových palubek na podkladní rošt. 1 balenie = 100 ks

Cena s DPH - 60,- Kč./bal.

 

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika