Hlavní nabídka
Nabídka

AREA LINIA

Plastový obklad AREA LINIA se vyrábí pouze v bílé barvě, v délce 3 m nebo 6 m. Palubky AREA LINIA mají zesílené stěny a jsou tak celkově velmi pevné a tuhé. Přesný spoj pero-drážka je řešený tak, že palubky po zasunutí do sebe vytvářejí hladkou plochu, pouze s vlasovými spárami.  Skladebná šířka je 16,5 cm.

Rozměry a ceny doplňkových profilů palubek LINIA najdete ZDE:

Cena s DPH - 35,97 Kč/bm, 218,00 Kč/m²

 

Plastová palubka AREA LINIA je určená především k obložení podhledových ploch, hodí se například do bazénových místností. Vzhledem k její větší pevnosti je možné ji použít také k obložení ploch na fasádách, obložení soklů, nebo všude tam, kde potřebujme vytvořit hladkou rovnou plochu. Bílou palubku je možné také použít na plochách vystavených slunečnímu záření. Na obložení 1 m2 plochy spotřebujete 6,06 mb palubky. Z jedné palubky dlouhé 6 m obložíte 0,990 m2, z palubky dlouhé 3 m obložíte 0,495 m2.

 

 

Tolerance výrobních rozměrů +- 1%


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika