Hlavní nabídka
Nabídka

Parkový kompostér

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Tento kompostér vyrobený z recyklovaného plastu jsme vyvinuli speciálně pro použití v parcích a na hřbitovech. Rám kompostovacího systému je vyroben z odolného hliníku, který v těchto podmínkách vydrží déle než ocel.

Cena s DPH: 22 536,80 Kč/ks (od 3 ks 18 779,80 Kč/ks)

4700046-Komposter s hliníkovým rámem 100 x 100 x 78 cm, 76,0 kg, hnědá

Vlastnosti:

Vrchní rozměry: 85 x 85 cm

Rozměry dna: 100 x 100 cm

Kuželovitý tvar

Objem 528 l

Dodáváno smontováno

Typické oblasti použití parkových kompostérů vyrobených z recyklovaného plastu zahrnují veřejné, komerční nebo soukromé kompostárny, hřbitovy, parky nebo jiné oblasti použití.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací