Hlavní nabídka
Nabídka

Seniorská lavička Sapo

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Objavte pohodlie lavičky SAPO, našej ergonomickej seniorskej lavice vyrobenej z recyklovaného plastu! Záhradná lavička SAPO vhodná pre seniorov je špeciálne navrhnutá tak, aby starším a telesne postihnutým ľuďom ponúkala vysoký komfort sedenia. Sedák je vysoký 52 cm a je mierne zakrivený, čo uľahčuje vstávanie - skvelá pomoc pri vekových obmedzeniach, ako sú problémy s kĺbmi alebo svalová slabosť.

Cena s DPH: 35 583,60 Kč/ks (od 5 ks 29 653,00 Kč/ks)

4300146 - Lavička hnědá 200 x 97 x 61 (š x v x h),93 kg

Při objednávce v hodnotě nižší než 4 100 Kč je účtován příplatek výrobcem 780 Kč.

Zahradní lavička SAPO s vysokou výškou sedáku je široká 2 ma je ideální do veřejné zeleně i do venkovních prostor nemocnic a domovů seniorů. Jelikož pro seniorskou lavičku není nutná celoroční údržba a skladování, jde o výhodnou investici zejména pro veřejný sektor. Materiál přesvědčí svojí extrémně dlouhou životností a odolností vůči povětrnostním vlivům. Dopřejte sobě nebo svým starším příbuzným zahradní lavičku, která je speciálně přizpůsobena jejich potřebám – těšíme se na vaši objednávku.

Termín dodání, dle možností výroby, běžně v rozmezí 2-6 týdnů, v sezóně až 8 a více týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací