Hlavní nabídka
Nabídka

Fagott

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Panely Fagott úspěšně imitují přirozenou strukturu a textury přírodního kamene. Struktura fasádních panelů je kombinací různých tvarovaných kamenů, díky kterým se tyto panely nejvíce podobají přírodnímu kameni.
Textura našich vzorů nelze odlišit od struktury přirozených, zatímco široká škála barev umožňuje vytvářet individuální vzhled vašeho domu. Fasádní obklad poskytuje majitelům nemovitosti originální vzhled, snadnou údržbu a dlouhou životnost.  

Cena s DPH: 418,60 Kč/ks, 887,10 Kč/m²

RAMENSKY

 KLINSKY

TALDOMSKY

MOZHAJSKY

SHATURSKY

CHEKHOVSKY

KASHIRSKY

 ISTRINSKY

ROZMĚRY PANELU:

Délka: 1170 mm

Šířka: 450 mm

Tloušťka: 26 mm

Hmotnost: ks 1,6 kg

Plocha panelu:0,516 m²

Krycí plocha panelu: 0,472 m²

Cena rohu s DPH: 335,00 Kč/ks

ROZMĚRY ROHŮ:

Délka: 450 mm

Šířka: 130 mm

Tloušťka: 42 mm

Hmotnost: ks 0,536 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Přední panely (obkladové panely) chrání před větrem, vlhkostí, sněhem a dalšími vlivy prostředí. Materiály jsou šetrné k životnímu prostředí a nezbledne na slunci. Jsou vhodné jako stěnové prvky jako celá fasáda nebo jednotlivé komponenty.
Popularita materiálu je založena na relativně nízké ceně, vynikajícím vlastnostem, trvanlivosti, rychlosti a jednoduché instalaci, i když je povrch nerovnoměrný, tak všechny nedostatky, nerovnosti jsou skryty pod obkladmi. Odvetrávané fasádní systémy Fagott nejen skvěle tepelně izolují, ale přinášejí i něco navíc - odvádějí pryč vlhkost. Díky bezkontaktní fasádě dům krásně dýchá, voda se odpařuje a nikdy nekondenzuje. Odvětrání totiž zajišťuje vzduchová mezera mezi zdivem a finálním obkladem. Jakmile se teploty pohybují kolem rosného bodu a vzniká nežádoucí vlhkost, mezera vytváří tzv.komínový efekt. V letních měsících, kdy se povrch fasády prohřeje vlivem slunečních paprsků, mezera odvětrá teplý vzduch a obvodové stěny se ochladí.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací