Hlavní nabídka
Nabídka

Ozdobná cihla

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Díky osvědčené moderní technologii v podobě fasádních panelů Ozdobná cihla bude Váš dům vypadat, jako kdyby byl skutečně postaven z cihel.
Pokud jste se rozhodli vyzdobit svůj dům v moderním stylu tak, aby Vám čerstvě upravený povrch vnějších stěn vydržel po dlouhá léta, pak Vám můžeme doporučit nechat si obložit vnější stěny domu fasádním plastovým obkladem Ozdobná cihla.

Cena s DPH: 413,90 Kč/ks, 867,90 Kč/m²

PÁLENÁ

HNĚDÁ

ČERVENÁ

BÉŽOVÁ

ŽLUTÁ

BÍLÁ

ROZMĚRY PANELU:

Délka: 1220 mm

Šířka: 440 mm

Tloušťka: 20 mm

Hmotnost: ks 1,825 kg

Plocha panelu:0,536 m²

Krycí plocha panelu: 0,477 m²

Cena rohu s DPH: 335,00 Kč/ks 

         

ROZMĚRY ROHŮ:

Délka: 450 mm

Šířka: 160 mm

Tloušťka: 31 mm

Hmotnost: ks 0,436 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Hlavní výhody fasádních panelů Ozdobná cihla:

Mají životnost minimálně 50 let v mírném chladném a chladném podnebí (od -50 ° C do +60 ° C). Chrání před větrem, deštěm a sněhem. Materiál je šetrný k životnímu prostředí a na slunci nevybledne. Sluneční paprsky tedy nemají žádný vliv na vysoce kvalitní materiál, obsahující speciální přísady, které zabraňují deformaci a popraskání. Panely jsou netoxické, odolné vůči mikrobiální korozi, světlu, teplu a ohni.
Udržují dekorativní vlastnosti a houževnatost po provedených zkouškách odolných proti mrazu. Při nárazu při teplotách od -20 ° C do -60 ° C

Montáž nevyžaduje speciální přípravu. Práce se mohou provádět kdykoliv během roku a za každého počasí. Panely jsou jednoduše mechanicky připevněny k nosné konstrukci. Fasádní panely se dají použít na fasádní obklady a jiné architektonické prvky Vašeho domu.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na jiri.dosedla@gmail.com nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.fasadajinak.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací